معرفی شرکت نیوراک ، تولید کننده تجهیزات وویپ و تلفن های تحت شبکه

معرفی شرکت نیوراک

معرفی شرکت نیوراک ، تولید کننده تجهیزات وویپ و تلفن های تحت شبکه

کمپانی نیوراک، طراحی، توسعه، تولید و فروش خدمات و محصولات Voice-over-IP (VoIP) و برنامه های کاربردی برای کسب و کار های کوچک و متوسط (SME) را رسالت خود قرار داده است. به طور کلی ارائه ی خدمات تلفن در بستر اینترنت، از حوزه های فعالیت شرکت نیوراک است. نیوراک به عنوان یکی از تامین کنندگان تجهیزات مبتنی بر SIP بوده و راهکارهای ارتباطی بسیار متداول را با قیمت ایده آل ارائه می دهد.


تاسیس و شکل گیری:

این شرکت توسط بینگ یانگ و هوآ لین در سال ۲۰۰۲ تأسیس شد. قبل از آن، بینگ یانگ مدیر عامل شرکت شود، هوآلین به عنوان معاون فناوری پیشرفته در شرکت ماساچوست متخصص در توسعه ترانکینگ مبتنی بر پروتکل MGCP بود. آنها با الهام از ظهور فن آوری SIP و پتانسیل بزرگ آن برای کاهش هزینه های تلفنی در کشورهای در حال توسعه، شرکت New Rock Technologies را تاسیس کردند. سپس با چندین متخصص کار آزموده ی دیگر که از خبرگان سخت افزار و نرم افزار مخابرات هستند، گرد هم آمدند و اولین محصول خود، از سری MX که از ۴۸ پورت پشتیبانی می کرد را طی ۹ ماه از ابتدا طراحی کرده و توسعه دادند.

سال های اولیه:

در سال ۲۰۰۳، این شرکت با تشویق به رشد بازار مخابرات و هزینه های تولید پایین در چین، شرکت اصلی خود را در شانگهای تجهیز و توسعه داد. Shanghai New Rock Technologies, Inc. (上海 迅 时 通信 设备 有限公司 به زبان چینی).

با حضور تیم اصلی (شش نفره) از ایالات متحده آمریکا و استخدام برخی کارشناسان محلی، “نیوراک” در شانگهای بازاریابی و فروش محصولات خود را در دفتر ۲۶۰ فوت مربع در نزدیکی مرکز شانگهای شروع کرد و توسعه داد.

هنگامی که سری MX به طور رسمی در اواخر سال ۲۰۰۳ به بازار عرضه شد، یکی از اولین gateway های VoIP مبتنی بر SIP در چین بود. اولین فروش قابل توجه نیوراک، یک معامله شامل فروش هفت گیتوی، MX، به یک بانک محلی در یک شهر کوچک در ۴۰۰ مایلی از شانگهای بود.

نیوراک

در سال ۲۰۰۴، IDG Capital Partners، یک شرکت سرمایه گذاری مستقر در چین، سرمایه گذاری ۱،۵۰۰،۰۰۰ دلار آمریکا، تبدیل به تنها سرمایه گذار خارج از این شرکت شد. از سال ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۷، تیم راه انداز و پر انرژی نیوراک، گیت های VoIP مبتنی بر SIP و MGCP را با طیف گسترده ای از تنظیمات FXS و FXO، به علاوه اینکه ISDN بیش از تنظیمات E1/T1 را پشتیبانی می کرد، توسعه داد.

تکنولوژی VOIP در اوایل سال ۲۰۰۰ در چین به آرامی توسعه یافت. چرا که مقررات و زیر ساخت های شبکه مخابرات چین در آن سال ها بسیار دست و پا گیر و ضعیف بود. بنا بر این فروش نیوراک طی سال های ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۸ بسیار دشوار شد. از آن پس، بینگ یانگ این شرکت را برای پیوستن به سیسکو در سال ۲۰۰۷ ترک کرد و Hua Lin مدیر عامل شرکت شد.

تبدیل شدن به فروشنده پیشتاز VoIP در چین:

نیوراک در سال ۲۰۱۰ به رشد سریع در بازار VOIP دست یافت. این شرکت اعتبار خود را از کیفیت بالا و مقرون به صرفه بودن محصولات خود به دست آورده است. گیت وی های VOIP این شرکت برای OEM یا فروش مجدد توسط شرکا و یا فروشندگان مخابراتی در چین و خارج از کشور انتخاب شدند.

حجم تولید بیشتر به کاهش هزینه های محصول و بهبود کیفیت کمک کرده است.

در عین حال، نیوراک از طریق آزمایش های بی وقفه، محصولاتی سازگار با IMS-based softswitch core و third-party SIP servers مانند Microsoft Lync، Cisco CallManager، Broadsoft، Asterisk و FreeSWITCH را بهبود بخشید. از سال ۲۰۰۸، این شرکت شروع به گسترش خطوط تولید خود به IP-PBX و converged enterprise communication servers، یکپارچه با روترهای WiFi / 3G / 4G، سرورهای SIP و دروازه FXS / FXO، هدف قرار دادن SME (شرکت کوچک و متوسط بازار).

New ROCK از سال ۲۰۱۵، بیش از ۴۰۰،۰۰۰ دستگاه VoIP تولید کرده و در سراسر جهان به فروش رسانده است.

دیدگاهتان را بنویسید