نگاهی به اکسس پوینت EnGenius ENS620EXT

نگاهی به اکسس پوینت EnGenius ENS620EXT

اکسس پوینت EnGenius ENS620EXT با امکانات وسیع و استفاده از استاندارد 11ac wave 2 به راحتی محیط‌های خارجی (Outdoor) در شبکه با تراکم کاربری بالا را پشتیبانی می‌کند. با بهره گیری از آنتن‌های MIMO 2×2 با تکنولوژی Beamforming (تکنولوژی ویژه‌ای برای متمرکز کردن سیگنال‌ها) این اکسس پوینت بهره وری وایرلس را در محیط‌های بزرگ مسکونی و تجاری مانند زمین‌های بزرگ و فروشگاه‌های زنجیره‌ای به حداکثر می‌رساند.

با اکسس پوینت EnGenius ENS620EXT می‌توانید پوشش وایرلس را در شبکه گسترش دهید. هم‌چنین به لطف استفاده از استاندارد 11ac Wave 2، ظرفیت‌های شبکه‌ی وایرلس به حداکثر بازدهی خود خواهد رسید. این اکسس پوینت به گونه‌ای طراحی شده که بتواند شرایط سخت آب و هوایی را به خوبی تحمل کند و در برابر آب، رطوبت و نفوذ گرد و غبار دارای درجه‌ی IP55 است.

امکانات و ویژگی‌ها:

استفاده از آنتن‌های MIMO Wave 2 برای افزایش بهره‌وری و گسترش ظرفیت شبکه

درجه‌ی IP55 در زمینه مقاومت نسبت به رطوبت، گرد و غبار و شرایط سخت آب و هوایی

سرعت 867 Mbps در باند 5GHz و 400 Mbps در باند 2.4GHz

تکنولوژی Beamforming برای بهینه کردن سینگال‌های آنتن و افزایش توان دریافت سینگال و قابلیت اطمینان

پشتیبانی از PoE برای انتقال برق از طریق کابل شبکه

دارای 4 آنتن قدرت‌مند 360 درجه با توان 5dbi و اتصال نوع SMA

امکان ترکیب پورت‌های شبکه برای استفاده از حداکثر ظرفیت باند اکسس پوینت

قابلیت Band Steering برای هدایت کاربران شبکه روی پهنای باند مناسب

 

قابلیت Fast Roaming برای حفظ اتصال وایرلس هنگام حرکت کاربران در محیط شبکه

 

امکان کار در مُد‌های مختلف از جمله اکسس پوینت، کلاینت بریج (Client Bridge) و مُد WDS

امکان تنظیم و مانیتورینگ به صورت مستقیم و همین‌طور به صورت ریموت توسط نرم افزار EZcontroller

 

 اکسس پوینت EnGenius ENS620EXT با امکانات وسیع و استفاده از استاندارد 11ac wave 2 به راحتی محیط‌های خارجی (Outdoor) در شبکه با تراکم کاربری بالا را پشتیبانی می‌کند. با بهره گیری از آنتن‌های MIMO 2×2 با تکنولوژی Beamforming (تکنولوژی ویژه‌ای برای متمرکز کردن سیگنال‌ها) این اکسس پوینت بهره وری وایرلس را در محیط‌های بزرگ مسکونی و تجاری مانند زمین‌های بزرگ و فروشگاه‌های زنجیره‌ای به حداکثر می‌رساند.

نصب EnGenius ENS620EXT آسان است. حتی در مکان‌هایی که دسترسی به برق دشوار باشد، به کمک اتصال PoE می‌توان برق لازم برای اکسس پوینت را از طریق کابل شبکه تامین نمود. این اکسس پوینت برای اپلیکیشن‌های ضروری در شبکه‌های مسکونی و تجاری یک گزینه‌ی ایده آل است.

ایده آل برای موارد زیر:

کافه‌ها و رستوران‌ها

قسمت‌های خارجی محیط‌های مسکونی

مجتمع‌های تجاری

پناهگاه‌ها

پارک‌های بزرگِ اطراف شهر

لنگرگاه‌ها و ایستگاه‌های ساحلی

مراکز حمل و نقل

پارک‌ها و زمین‌های بازی گُلف

زمین‌های کشاورزی و دامداری

انبارهای صنعتی

سرعت بالا برای پشتیبانی از چندین کاربر

EnGenius ENS620EXT با بهره گیری از استاندارد نسل جدید 11ac Wave 2 سرعت و ظرفیت مورد نیاز در شبکه ویرالس را افزایش می‌دهد و جدیدترین دستگاه‌های 11ac wave 2 با چندین کاربر در شبکه مانند گوشی‌های همراه، تبلت‌ و لپ تاپ را برای استفاده از اپلیکیشن‌های سنگین که به پهنای باند فشار می‌آورند پشتیبانی می‌کند. آنتن‌های MIMO می‌توانند در لحظه چندین سیگنال را به صورت همزمان به دستگا‌ه‌های مختلف در شبکه مخابره کرده و دریافت نمایند، استفاده از چنین قابلیتی ظرفیت استفاده از پهنای باند وایرلس را به حداکثر می‌رساند.

 

بهره‌وری بالا در شرایط دشوار آب و هوایی

از آن‌جایی که EnGenius ENS620EXT برای دستیابی به حداکثر بهره‌وری در شایط سخت آب و هوایی طراحی شده و از درجه‌ی IP55 بهره می‌برَد، در برابر رطوبت و گرد و غبار و دیگر عوامل آب و هوایی مقاومت بالایی دارد و در شرایطی که دما یک فاکتور اساسی باشد، توانایی خود را به خوبی نشان می‌دهد.

استاندارد 11ac Wave 2: سرعت بالا در شبکه‌های سنگین و شلوغ

EnGenius ENS620EXT به مدیران شبکه اجازه می‌دهد که پیشرفته‌ترین تکنولوژی وای فای (Wi-Fi) و امکانات گوشی‌های همراه را در اختیار کاربران شبکه قرار دهند. این اکسس پوینت با استفاده از تکنولوژی Beamforming و آنتن‌های MIMO سینگال‌ها را به صورت دقیق و متمرکز به دستگاه‌های موجود در شبکه می‌رساند.

 

اتصال قدرت‌مند وایرلس در محیط‌های داخلی و خارجی

اکسس پوینت ENS620EXT آن‌قدر قدرت‌مند هست که بتواند اتصال وای فای را تا 900 متر مربع پوشش دهد، و در عین حال هم برای محیط‌‌های داخلی و هم خارجی مناسب باشد. کافی‌ست اکسس پوینت را نزدیک دیواری که محیط را از فضای خارجی جدا می‌کند قرار دهید و از آن هم برای داخل و هم خارج ساختمان استفاده کنید.

 

قابلیت Fast Roaming، بهبود تجربه کاربرها در استفاده از وایرلس

با قابلیت Fast Roaming، می‌توانید چندین اکسس پوینت را در محیط نصب کرده و به گونه‌ای تنظیم کنید که کاربران هنگام حرکت و جابجایی در محیط شبکه به سرعت و به شکلی نامحسوس از یک اکسس پوینت به اکسس پوینت بعدی متصل شوند، بدون این‌که هیچ‌ گونه تغییر و اختلالی را احساس کنند.

همچنین می‌توان برای دسترسی کاربران شبکه به منابع مختلف اینترنتی محدودیت‌هایی را تعیین نموده و شبکه را از حمله تروجان‌ها (Trojan) و مالوِیرها (Malware) حفظ کرد.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید