فروش اینترنت ADSL و VDSL

اینترنت پرسرعت (ADSL)  :

ارایه خدمات اینترنت پرسرعت ADSL یکی از مهمترین خدماتی است که شرکت هزارسو به کاربران خانگی، سازمان ها و شرکت های بزرگ تجاری و موسسات بزرگ ارایه می کند و در حال حاضر پر مصرف ترین و معتبرترین روش اتصال به اینترنت می باشد.به طور کلی ADSL فناوری انتقال با سرعت بالا است و می تواند انتقال داده و تصویر را با سرعت بالا بدون اشغال بودن خط تلفن با سرعتی چندین برابر روش های قدیمی  فراهم کند.  استفاده از ADSL هیچ گونه هزینه ای به قبض تلفن اضافه نخواهد کرد و کاربر فقط به صورت ماهیانه مبلغ تعرفه اینترنت را پرداخت خواهد نمود.

در توضیح آن باید گفت کاربران نیازی به استفاده از تجهیزات خاص و پیچیده ای ندارند و تنها با یک مودم adsl و یک تفکیک کننده (splitter) می توانند به سادگی به این فناوری دست پیدا کنند. جهت استفاده همزمان از صوت و دیتا لازم است فرکانسهای گفته شده از هم تفکیک گردد. برای این منظور از اسپلیتر استفاده می گردد.

هزینه سرویس های مختلف ADSL و بسته های حجمی به شرح زیر می باشد:

تعرفه

برای ثبت نام رعایت نکات زیر  وهمین طور پر کردن فرمهای زیر  الزامی می باشد:

  • ارائه تصویر کارت ملی متقاضی و مالک خط
  • تلفن همراه متقاضی به همراه ارائه شماره تلفن ثابت
  • هزینه‌ی دایری خط 12,۰۰۰تومان و راه اندازی  سرویس‌ها ۱۵,۰۰۰ تومان است.
  • مبلغ مالیات ارزش افزوده به  کلیه حجم ها و سرویس های بالا اضافه خواهد شد.

سرویس های VDSL باسرعت 50مگابیت در ثانیه مختص مجتمع های مسکونی و تجاری می باشد که مرکز مخابراتی آنها داخل مجتمع دایر شده باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این سرویس ها با ما تماس بگیرید.

برای راه اندازی سرویس های ADSL و VDSL نیاز به تهیه مودم می باشد که می توانید از این بخش مودم خود را خریداری نمایید.( قبل از انتخاب مودم، مقاله راهنمای خرید مودم ADSL را مطالعه فرمایید.)

فرم ثبت نام اینترنت ADSL