لایسنس اورجینال ESET

فروش لایسنس های اورجینال آنتی ویروس 

همسو با رشد و توسعه ی فناوری اطلاعات دنیای اینترنت و شبکه متقابلا تهدید های امنیتی و مخرب نیز روز افزون ، افزایش می یابد

مثلا ویروس هایی که با بدست گرفتن فرمان کامپیوتر ها در سراسر دنیا از آنها برای حملات گسترده به سایت و سرور های مختلف

استفاده می کنند یا حتی ویروس های وجود دارند که میتوانند اطلاعات شما اعم از اطلاعات بانکی را سرقت کرده و گذشته از همه این ها ویروس ها سبب کند شدن سیستم عامل شما و مختل کردن کارهای روزانه شما با کامپیوتر می شود .

برای جلوگیری و مقابله با این تهدیدات روز افزون استفاده از آنتی ویروس ها امری حیاتی و ضروری است .

قابلیت هایی که آنتی ویروس ها ارائه می دهند :

  • Anti-spam
  • Firewall
  • Security for Mail
  • Advanced Anti phishing
  • Security for Mail
  • Private Browsing
  • Webcam Protection
  • Safe Money & Online Banking

آنتی ویروس ها بر اساس نوع قابلیت هایی که دارند قیمت های متفاوتی نیز دارند .

انواع آنتی ویروس از نظر حجم محیط استفاده :

اگر استفاده شما از آنتی ویروس در محیط های خانگی یا شرکت های خیلی کوچک است در صورت تمایل می توانید با یک یا چند تن از دوستانتان به صورت یکجا آنتی ویروس نسخه ی خانگی یک، دو و یا چند کابر تهیه کنید که از لحاظ هزینه ای برای شما به صرفه تر خواهد بود.

اما برای استفاده از آنتی ویروس در ادارات و موسسات با کامپیوتر های متمرکز در یک مکان که ارتباط آنها از طریق شبکه داخلی میسر است پیشنهاد می شود به منظور بهینه کردن مصرف اینترنت و حجمی که تحت عنوان آپدیت از فضای اینترنت دانلود می شود، از نسخه های شبکه ای آنتی ویروس ها استفاده گردد. مزیت این نسخه ها  نسبت به نسخه های خانگی امکان دریافت آپدیت توسط یک کامپیوتر (نه لزوما سرور) است که فایل به روزرسانی بر روی آن سسیستم ذخیره شده و از روی آن سرور در اختیار سیستم های دیگر قرار میگیرد. بدین صورت فایل های به روز رسانی تنها یکبار دانلود میگردند. مزیت دیگر آنتی ویروس های تحت شبکه اختیاراتی است که این آنتی ویروس به ادمین های شبکه می دهد از جمله محدود کردن دسترسی کاربران به USB FLASH ها و …

نکته ی مهمی که باید هنگام خرید آنتی ویروس مورد توجه قرار دهید اورجینال بودن لایسنس آن است متاسفانه شرکت هایی هستند که به ارائه لایسنس های غیر معتبر می پردازند طوری که یک آپدیت سرور در هاست خود راه اندازی می کنند و آنتی ویروسهایی با قیمت خیلی کم به مشتریان عرضه میکنند اما مشکلی که این آپدیت سرور ها دارد عدم به روز بودن آنها و حتی بعضا قطع شدن چند روزه سرور آنهاست.

در این راستا شرکت هزارسو با آگاهی از این سوءاستفاده ها، اقدام به عرضه ی لایسنس های معتبر آنتی ویروس Eset کرده است. که از جمله مواردی که دال بر اصل بودن لایسنس ها دارد این است که شما میتوانید نرم افزار آنتی ویروس ها را از خود سایت Eset دانلود کنید (معمولا لایسنس های نا معتبر نرم افزار هایی ارائه می دهند که پروفایل آنها دست کاری شده و آپدیت سرور آنها را تغییر داده اند) و مورد دیگر اینکه لایسنس اورجینال آنتی ویروس ها از خود سایت رسمی eset.com برای کاربران ایمیل می شود.

 

آنتی ویروس های خانگی و small Office شرکت Eset  شامل دسته بندی های زیر می باشد که تفاوت ها و قابلیت های آنها به تفکیک مشخص شده است.

ESET Internet Security

ESET NOD32 Antivirus

Features
Antivirus and Anti spyware
Anti-Phishing
Gamer Mode
Exploit Blocker
Cloud-Powered Scanning
Small System Footprint
Script-Based Attack Protection
Automatic Updates
Enjoy free support
Banking and Payment Protection
Personal Firewall
Anti spam
Network Attack Protection
Botnet Protection
Parental Control
Webcam Protection
Home Network Protection
Anti-Theft
Password Manager
Secure Data

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و قیمت ها هر یک از بخش های زیر تماس بگیرید :

ESTE Smart Security

ESTE Node 32