لایسنس اورجینال آنتی ویروس

bitdef

فروش لایسنس های اورجینال آنتی ویروس 

همسو با رشد و توسعه ی فناوری اطلاعات دنیای اینترنت و شبکه متقابلا تهدید های امنیتی و مخرب نیز روز افزون ، افزایش می یابد

مثلا ویروس هایی که با بدست گرفتن فرمان کامپیوتر ها در سراسر دنیا از آنها برای حملات گسترده به سایت و سرور های مختلف استفاده می کنند یا حتی ویروس های وجود دارند که میتوانند اطلاعات شما اعم از اطلاعات بانکی را سرقت کرده و زیان های مالی جبران ناپذیری را به شما وارد کنند و یا ویروس هایی که سبب کند شدن سیستم عامل شما و مختل کردن کارهای روزانه شما با کامپیوتر می شوند.

برای جلوگیری و مقابله با این تهدیدات روز افزون استفاده از آنتی ویروس ها امری حیاتی و ضروری است .

قابلیت هایی که آنتی ویروس ها ارائه می دهند :

  • Anti-spam
  • Firewall
  • Security for Mail
  • Anti phishing
  • Security for Mail
  • Private Browsing
  • Webcam Protection
  • Safe Money & Online Banking
  • و …

قیمت آنتی ویروس ها بر اساس داشتن هر یک از قابلیت های فوق متفاوت می شود .

انواع آنتی ویروس از نظر حجم محیط استفاده :

اگر استفاده شما از آنتی ویروس در محیط های خانگی یا شرکت های خیلی کوچک است در صورت تمایل می توانید با یک یا چند تن از دوستانتان به صورت یکجا آنتی ویروس نسخه ی خانگی یک، دو و یا چند کابر تهیه کنید که از لحاظ هزینه ای برای شما به صرفه تر خواهد بود.

اما برای استفاده از آنتی ویروس در ادارات و موسسات با کامپیوتر های متمرکز در یک مکان که ارتباط آنها از طریق شبکه داخلی میسر است پیشنهاد می شود به منظور بهینه کردن مصرف اینترنت و حجمی که تحت عنوان آپدیت از فضای اینترنت دانلود می شود، از نسخه های شبکه ای آنتی ویروس ها استفاده گردد. مزیت این نسخه ها  نسبت به نسخه های خانگی امکان دریافت آپدیت توسط یک کامپیوتر (نه لزوما سرور) است که فایل به روزرسانی بر روی آن سسیستم ذخیره شده و از روی آن سرور در اختیار سیستم های دیگر قرار میگیرد. بدین صورت فایل های به روز رسانی تنها یکبار دانلود میگردند. مزیت دیگر آنتی ویروس های تحت شبکه اختیاراتی است که این آنتی ویروس به ادمین های شبکه می دهد از جمله محدود کردن دسترسی کاربران به USB FLASH ها، به روز رسانی سیستم عامل ها، قرارگیری تمامی کامپیوتر ها در یم سطح امنیتی، اسکن تمامی کامپیوترها در یک بازه زمانی مشخص و …

نکته ی مهمی که باید هنگام خرید آنتی ویروس مورد توجه قرار دهید اورجینال بودن لایسنس آن است متاسفانه شرکت هایی هستند که به ارائه لایسنس های غیر معتبر می پردازند طوری که یک آپدیت سرور در هاست خود راه اندازی می کنند و آنتی ویروسهایی با قیمت خیلی کم به مشتریان عرضه میکنند و مشکل این آپدیت سرور ها عدم به روز بودن آنها و حتی بعضاً قطع شدن چند روزه آنها و بلاک شدن این سرور ها توسط خود سازنده آنتی ویروس است.

در این راستا شرکت هزارسو با آگاهی از این سوءاستفاده ها، اقدام به عرضه ی لایسنس های معتبر آنتی ویروس bitdefender کرده است. که از جمله مواردی که دال بر اصل بودن لایسنس ها دارد این است که شما میتوانید نرم افزار آنتی ویروس ها را از خود سایت  bitdefender دانلود کنید (معمولا لایسنس های نا معتبر نرم افزار هایی ارائه می دهند که پروفایل آنها دست کاری شده و آپدیت سرور آنها را تغییر داده اند) و مورد دیگر اینکه لایسنس اورجینال آنتی ویروس ها با کد پیگیری مستقیما از خود سایت رسمی  bitdefender.comبرای کاربران صادر گردیده است.

bitdefender  محصول کشور رومانی، یک پیشرو در امنیت سایبری جهانی می باشد که از بیش از500 ملیون سیستم را در بیش از 150 کشور محافظت می کنند.

bitdefender از سال 2001 تا کنون برنده جوایز متعددی در حوزه محصولات امنیتی و تشخیص  تهدید های امنیتی  برای مصارف خانگی، تجاری، تجهیزات الکترونیکی، شبکه ها و سرویس های کلاد می باشد.

امروزه بیت دفیندر انتخاب اول در بیش از 38% از راه حل های امنیتی دنیا می باشد.

bitdefender به عنوان یک کمپانی قابل اعتماد در امنیت سایبری توسط صنعت مشتریان و مصرف کننده گان شناخته شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمت ها و دریافت مشاوره و انتخاب بهترین لایسنس مناسب مجموعه ی خود با ما تماس حاصل فرمایید.

نسخه خانگی

نسخه شبکه

دیدگاهتان را بنویسید