پشتیبانی شبکه ادارات و سازمان ها

با گسترش استفاده از کامپیوتر، شبکه، اینترنت و به‌طورکلی فناوری اطلاعات (IT) در شرکت‌ها، سازمان‌ها و ادارات این نیاز احساس می‌شود که فردی به‌عنوان متخصص فنی و پشتیبان شبکه های کامپیوتری در شرکت ها و سازمان ها حضورداشته باشد. حال اگر شرکت شما به قدری بزرگ نیست که بخواهید یک کارشناس IT را به‌صورت تمام وقت به استخدام خود درآوردید شرکت‌هایی هستند که به‌صورت عقد قرارداد این امکان را فراهم می‌آورند که در صورت نیاز مشکلات شمارا به‌صورت پاره‌وقت حل کنند.

اما اغلب سازمان‌ها و شرکت‌ها از این متد پشتیبانی راضی نیستند. ازجمله دلایل این نارضایتی‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عدم حضور به‌موقع تکنیسین ها برای رفع مشکلات پیش آمده
 • عدم مسئولیت‌پذیری در قبال طیف مشکلات پیش‌آمده و شانه خالی کردن از رفع آن‌ها
 • امتناع از دادن سرویس‌های خدماتی سخت‌افزاری و passive
 • دریافت هزینه‌های ساعتی برای رفع مشکلات
 • عدم اجرای صحیح کار
 • و …

شرکت هزارسو باتجربه‌ی چندین ساله درزمینهٔ IT و کار با سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی مطرح در سطح کشور و با بررسی و در نظر گرفتن طیف گسترده‌ای از شرایط و نیازهای سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف قادر به ارائه بسته‌های خدماتی شده است که بر اساس آن بسته‌های خدماتی متعهد به مرتفع کردن نیازهای مشتریان خود در اسرع وقت و به بهترین حالت و با کمترین هزینه‌ی ممکن می‌شود. همچنین برای رفع نیاز آن دسته از مشتریانی که نیازمند نیروی تمام وقت در سازمان خود میباشند امکان اعزام و استقرار کارشناس مجرب و متعهد به صورت تمام وقت فراهم میباشد.

از جمله خدمات هزارسو در زمینه پشتیبانی میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 • نگهداری و پشتیبانی زیرساخت فیزیکی سازمان ها به صورت ثابت و یا به صورت ریموتی
 • آنالیز کردن و نحوه عملکرد فعلی شبکه
 • بازدید دوره ای از سرورها و حل مشکلات به وجود آمده در صورت پیدا کردن عیب
 • بازدید دوره ای از کلاینت ها جهت رفع مشکلات به وجود آمده و رفع این مشکلات

بسته  طلایی، بالاترین کیفیت خدمات و سرویس دهی را در بین بسته های پشتیبانی شبکه هزارسو دارد و مناسب شرکت ها و موسساتی است که شبکه کامپیوتری آنها حیاتی بوده و قطعی و مشکلات احتمالی به وجود آمده در روند کاری آنها تداخل ایجاد خواهد کرد. بنابراین نیاز به خدمات حضوری بیشتر و یا پشتیبانی های تلفنی یا از راه دور سریعتری دارند، شرکت هزارسو برای این گروه از مشتریان خود بسته خدماتی طلایی را ارائه می دهد.

بسته نقره ای مناسب شرکت هایی است که نیازمند به خدمات پشتیبانی بیشتری در شبکه ی کامپیوتری خود دارند همچنین بخشی از این خدمات نیاز به مراجعات حضوری دارد. شرکت هزارسو با درک شرایط اینگونه شرکت ها پکیج پشتیبانی نقره ای خود را ارائه می دهد.

بسته برنزی با توجه به هزینه ی بالای رفع عیوب کامپیوترها و شبکه ی دفاتر اداری کوچک به صورت مقطعی، به منظور کاهش هزینه های این دفاتر،توسط شرکتهزارسو برای پشتیبانی شبکه های کامپیوتری پیشنهاد می شود.

بسته های طلایی، نقره ایی و برنزی

برای 30 کامپیوتر به بالا لطفا تماس بگیرید.

* برای 12 کامپیوتر به بالا تخفیف در نظر گرفته شده است.

* در صورت نیاز به مراجعات بیشتر از 5 ساعت در ماه، هزینه کارشناس در محل کارفرما به ازای ساعتی 35,000 تومان محاسبه می گردد.

* در صورت تمایل برای بسته های پشتیبانی شبکه های کامپیوتری فاکتور رسمی دارای ارزش افزوده ارائه میگردد.(کلیه کسورات قانونی به عهده کارفرما می باشد)

خدمات مکمل قرارداد:

تمامی بسته های برنزی، نقره ای و طلایی فقط شامل رفع مشکلات مربوط به Printer Sharing، File Sharing و ویندوز های کلاینت می باشد. حال در صورت تمایل کارفرما می توان خدمات مکمل پشتیبانی زیر را به هر کدام از بسته ها اضافه کرد. لازم به ذکر است نحوه پشتیبانی از این سرویس ها در مدت زمان بسته ها صورت می گیرد(در همان پشتیبانی های حضوری، تلفنی و از راه دور)

بسته های مکمل

 • فرم درخواست بسته های پشتیبانی خدمات شبکه

  لطفا اگر تمایل به دریافت خدمات بسته های پشتیبانی دارید فرم زیر را تکمیل فرمایید
 • شماره تماس را به همراه کد شهر وارد کنید. مثال: 02177615373
 • Please enter a number from 1 to 9.
 • لطفا خدمات مکمل درخواستی خود را انتخاب کنید

دیدگاهتان را بنویسید