فروش آنلاین انواع مودم شبکه

فروش آنلاین انواع مودم های اینترنت و شبکه

مودم وایرلس
مودم vdsl
مودم ADSL
مودم فیبر gpon
مودم ال تی ای lte
مودم دایال آپ
اسپیلیتر adsl

مودم های وایرلس

مودم 4G

دی-لینک
تندا
تی پی لینک
زایکسل

مودم  چیست ؟

مودم، سیگنال هایی را که از ارائه دهنده سرویس اینترنت شما یا همان ISP انتشار پیدا می کند را دریافت می کند و آنها را برای اتصال به روتر Wi-Fi خود ترجمه می کند و این عمل باعث به راه افتادن اینترنت می شود. در سطح پایه، مودم شما به وب دسترسی پیدا می کند.مودم (Modular-Demodular) یا Modem سیگنال ها را برای ارتباط بین دو رایانه مدوله و یا دمدوله می کند. درواقع مودم در سمت فرستنده داده های دیجیتال را به آنالوگ تبدیل کرده و ازطریق خطوط مخابراتی به گیرنده می فرستد و سپس در سمت گیرنده مودم دیگری سیگنال آنالوگ را به دیجیتال تبدیل کرده و به گیرنده تحویل می دهد.

مودم های ADSL

انواع مودم adsl یا Asymmetric Digital Subscriber Line برای برقراری ارتباط با استفاده از تکنولوژی ADSL ارائه شدند. در واقع ADSL تکنولوژی است که دسترسی به اینترنت را با استفاده از خطوط تلفن و با سرعت بالا ممکن میسازد. در این تکنولوژی به راحتی می توان متن، صدا، ویدئو و … رد و بدل نمود.

مودمهای ADSL هم ارتباط کابلی و هم بی سیم را فراهم میکنند. مودم های ADSL از پورتهای RJ-45 پشتیبانی کرده و در مدلهای مختلف تعداد پورت متفاوتی دارند. در واقع این مودمها با استفاده از یک پورت RJ-11 به شبکه تلفن PSTN متصل میشوند و پس از پیکربندی صحیح از طریق پورتهای RJ-45 و یا وایرلس ارتباط اینترنتی را میسر میکنند.

 

 


آخرین مقالات مودم های شبکه

شما این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید: