فروش آنلاین سوئیچ های شبکه

فروش آنلاین انواع سوئیچ های شبکه

سوئیچ های غیر مدیریتی
سوئیچ های مدیریتی
سوئیچ پی او ای poe
سوییچ فیبر sfp
سوییچ های هوشمند
سوییچ های صنعتی
سوییچ های سیسکو
سوییچ میکروتیک

سوییچ های غیر مدیریتی

سوئیچ های هوشمند

سوئیچ های مدیریتی سیسکو Cisco

سوئیچ های ایزی گیگز

 سوئیچ شبکه چیست ؟

 سوئیچ شبکه می تواند چند دستگاه قابلیت اتصال به شبکه  را که در یک فضا هستند مانند کامپیوتر، پرینتر و سرور شبکه را به هم متصل کند و شبکه ای همراه با منابع مشترک ایجاد کند. سوئیچ از جمله مبانی شبکه است که به عنوان یک کنترلر نیز می تواند عمل کند. سوئیچ شبکه برای سایر ابزارها شرایطی فراهم می کند که باهم اطلاعات را به اشتراک بگذارند و حرف بزنند. با اشتراک گذاری اطلاعات و اختصاص دادن منابع یک شبکه، در هزینه و زمان صرفه جویی می شود و کارایی افزایش پیدا می کند.

 سوئیچ های شبکه به سه دسته تقسیم بندی می شوند : سوئیچ های غیر مدیریتی، سوئیچ های مدیریتی وسوئیچ های اسمارت (هوشمند) که شما بر اساس اندازه ی شبکه و میزان کنترلی که می خواهید بر روی شبکه تان داشته باشید سوئیچ مناسب با شبکه تان را انتخاب می کنید.

سوئیچ شبکه یک ابزار با سرعت بالا است که از سوئیچینگ بسته ها (packet ) در جهت دریافت، فرآیند و ارسال داده ها به چند ابزار در یک شبکه محلی استفاده می کند.

آخرین مقالات سوئیچ های شبکه

آشنایی با انواع پورت سوئیچ شبکه

آشنایی با انواع پورت سوئیچ شبکه

فرم و نرخ انتقال داده در سوئیچ‌های اترنت شبکه متفاوت است و این تفاوت درباره‌ی نوع پورت سوئیچ هم صدق می‌کند. در این مقاله، به طور خلاصه انواع پورت سوئیچ اترنت را معرفی می‌کنیم و نرخ انتقال داده، کاربردها و معماری شبکه را در آن‌ها مرور می‌کنیم تا درک بهتری از تفاوت آن‌ها داشته باشید و بهتر بتوانید برای شبکه‌ی خود در آینده برنامه‌ریزی کنید.

(بیشتر…)
نحوه استفاده از سوئیچ‌های PoE برای دوربین های تحت شبکه

نحوه استفاده از سوئیچ‌های PoE برای دوربین های تحت شبکه

سوئیچ‌های PoE به شما اجازه می‌دهند که علاوه بر جابه‌جایی اطلاعات، توان مصرفی دوربین های مداربسته تحت شبکه را نیز تا با استفاده از کابل‌های Cat5، Cat6 و Cat5e تامین کنید. به همین دلیل امروزه استفاده از سوئیچ‌های PoE در شبکه‌های دوربین مداربسته به امری متداول تبدیل شده است. افرادی که وظیفه طراحی و راه اندازی یک شبکه را بر عهده دارند، معمولا مدل سوئیچ‌ PoE را متناسب با دوربین های IP به کار رفته در سیستم انتخاب می‌کنند. در این مقاله جزئیات بیشتری در خصوص شبکه‌های دوربین مداربسته تحت شبکه و سوئیچ‌های PoE را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

(بیشتر…)

مزایای استفاده از سوئیچ PoE قابل مدیریت ۲۴ پورت

مزایای استفاده از سوئیچ PoE قابل مدیریت ۲۴ پورت

با توجه به ترافیک زیاد استفاده از اینترنت که به طور بی‌سابقه‌ای در حال افزایش است، احتیاج به پهنای باند بیشتر و سرعت بالاتر بیش از هر زمانی احساس می‌شود. سوئیچ PoE قابل مدیریت با مزایای بی‌نظیرش در افزایش انعطاف‌پذیری و قابل اطمینان بودن و کاهش هزینه‌های جاری شرکت (OPEX)، کاربرد زیادی برای حفظ شبکه در بهترین حالت دارد. یک سوئیچ 24 پورت PoE مدیریتی با چند نوع پورت مختلف، گزینه‌ای کارآمد برای شبکه‌های تجاری و خانگی است. با این توصیف، چه زمانی باید به سمت سوئیچ 24 پورت PoE قابل مدیریت بروید؟ سوئیچ 24 پورت PoE مدیریتی را چگونه نصب کنید که بهترین کارکرد را برای شبکه داشته باشد؟ این‌ها پرسش‌هایی است که در این مقاله تلاش می‌کنیم به آن‌ها پاسخ دهیم.

(بیشتر…)
راهنمای خرید سوئیچ PoE ، عوامل موثر در انتخاب سوییچ PoE چیست ؟

راهنمای خرید سوئیچ PoE ، عوامل موثر در انتخاب سوییچ PoE چیست ؟

خرید سوئیچ PoE مناسب برای اتصال دستگاه‌هایی مانند دوربین‌های IP، اکسس پوینت‌های بیسیم و غیره یکی از سخت ترین چالش‌هایی است که ادمین‌های شبکه‌ با آن رو به رو هستند. وجود سوییچ های متنوع در بازار، باعث می‌شود که کار انتخاب سوئیچ PoE اندکی دشوار شود. به همین دلیل شما پیش از خرید، باید درک درستی از نحوه کارکرد انواع مختلف سوئیچ‌های PoE داشته باشید. به عنوان مثال، دانستن تفاوت میان سوئیچ‌ PoE و سوییچ +PoE و یا اطلاع از نحوه کار سوئیچ‌های Managed و Unmanaged به شما در انتخاب هر چه بهتر سوییچ PoE کمک می‌کند. در این مقاله سعی داریم تا توضیحاتی در خصوص سوئیچ‌های PoE و عوامل تاثیرگذار در خرید آن‌ها را با شما در میان بگذاریم. (بیشتر…)
نحوه انتخاب سوئیچ هسته اصلی (Core Switch):

نحوه انتخاب سوئیچ هسته اصلی (Core Switch)

سوئیچ Core

سوئیچ Core در قلب شبکه شرکت ها و سازمان ها قرار داشته و وظیفه مسیریابی سریع و سوئیچینگ را بر عهده می گیرد. افزایش ترافیک در لایه دسترسی و لایه توزیع بر روی عملکرد شبکه تأثیر خواهد گذاشت. بنابراین نحوه انتخاب مناسب ترین سوئیچ شبکه Core برای شبکه های بزرگ مهم است. برای درک بیشتر، مقاله زیر را مطالعه فرمایید.

(بیشتر…)

راهنمای خرید سوییچ - یک سوییچ خوب باید چه ویژگی‌هایی دارد؟

راهنمای خرید سوییچ – یک سوییچ خوب باید چه ویژگی‌هایی دارد؟

سویچ شبکه، یکی از تجهیزات سخت‌افزاری مهم در شبکه‌های کامپیوتری است که برای یکپارچه‌سازی ارتباطات میان دستگاه‌های مختلف و دستگاه‌ ارتباطی مستقر در شبکه محلی استفاده می‌شود. شرکت‌ها برای کاهش ازدحام و بهبود سرعت شبکه‌های محلی به سراغ سوییچ می‌روند.

(بیشتر…)

شما این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید: