ماژول فیبر مالتی مود تندا مدل MG100S Single Mode

ماژول فیبر مالتی مود تندا مدل MG100S Single Mode

708,000 تومان

  • 36 ماه گارانتی
برند:

توضیحات

ماژول شبکه های GBIC یا SFP به عنوان یک استاندارد برای برقراری ارتباطات رسانه ها، داده ها و اطلاعاتی مثل کابل های مسی و فیبرهای نوری مورد استفاده قرار می گیرند و SFP مخفف کلمات Small Form-Factor Pluggable است که تقریبا همان هدف و کاری را دنبال می کند که GBIC به دنبال آن است. برای هر نوع از SFP Transceiver می توان طول موج و محل و حتی مسافت را نیز تعریف کرد.

اطلاعات بیشتر

وزن 400 g
شرکت سازنده

نوع تجهیزات فیبر نوری

ماژول فیبر نوری

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.


اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر مالتی مود تندا مدل MG100S Single Mode”

شاید شما این را نیز دوست داشته باشید…

جدید ترین محصولات

فروش ویژه هزارسو

شما این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید: