ماژول فیبر نوری مالتی مود آی پی کام G311MM IP-COM

توضیحات

G311MM یک ماژول چند حالت فیبر نوری است. این ماژول برای توسعه حوزه LAN و پهنای باند، از انتقال فیبر نوری پشتیبانی می کند .برای توسعه پوشش شبکه در LAN های بزرگ و متوسط مناسب است. با استاندارد های IEEE802.3z سازگار است و در موقعیت 850nm کار می کند. اندازه آن کوچک است و سوئیچ در درون آن تعبیه شده است و می تواند در فضای کوچک قرار بگیرد. از طریق سوئیچ می تواند برق داخلی خود را تامین کند و نصب آن راحت است. با سوئیچ های سری IP-COM که دارای پورت SFP هستند مطابق است. از حالت hot-pluggable و شناسایی خودکار ماژول SFP پشتیبانی می کند. این ماژول از حالت دوبل کامل نیز پشتیبانی می کند.

 

سازگار با استاندارد IEEE802.3z

دارای سوئیچ تعبیه شده

مطابق با سوئیچ های سری IP-COM دارای پورت SFP

از انتقال فیبر نوری پشتیبانی می کند

 

اطلاعات بیشتر

وزن 100 g
شرکت سازنده

گارانتی

گارانتی 3 ساله وردسان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.


اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری مالتی مود آی پی کام G311MM IP-COM”

G311MM

جدید ترین محصولات

فروش ویژه هزارسو

شما این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید: