ماژول فیبر نوری SFP سینگل مود 1000 سیسکو Cisco GLC-LH-SM Compatible 1000BASE-LX/LH SFP

ماژول فیبر نوری SFP سینگل مود 1000 سیسکو Cisco GLC-LH-SM Compatible 1000BASE-LX/LH SFP

135,000 تومان
برند:
افزودن به علاقه مندی ها
  • توضیحات
  • توضیحات تکمیلی
  • نظرات (1)
  • اطلاعات فروشنده
  • ارسال
  • محصولات بیشتر

توضیحات

GLC-LH-SM , سازگار با سوییچ های میکروتیک و سیسکو , سازگار با استاندارد IEEE 802.3z , قابلیت کارکرد Single mode ده کیلومتر , مالتی مد 550 متر

GLC-LH-SM نوعی ماژول فیبر میباشد که فعالیت الکترونیکی در آن صورت میگیرد و اطلاعات وارد شده به آنها بسته به شرایط برنامه ریزی شده برای دستگاه پردازش و رد و بدل میشود , این مدل ار تولیدات کمپانی سیسکو میباشد که برای پورت SFP روتر ها و سوییچ های سیسکو و میکروتیک قابل استفاده میباشد , این نوع ماژول SFP طبق استاندارد IEEE 802.3z قابلیت کارکرد در مسافت 10 کیلومتر بر روی شبکه های SPAN فیبر نوری Single mode و مسافت 550 متری روی انواع فیبر نوری مالتی مد را دارد . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نوع ماژول میتوانید به قسمت توضیحات تکمیلی در قسمت پایین همین صفحه مراجعه نمائید .

فروش GLC-LH-SM

 

ماژول انتقال GLC-LH-SM (از نوع SFP یا Small Form-Factor Pluggable) ماژولی است که برای انتقال دیتا هم از طریق فیبرهای نوری سینگل مود و هم مالتی مد(با قطر تار 50 و 62.5 میکرو متر) طراحی شده است. پهنای باند مورد پشتیبانی در این نوع کانکتور یک گیگابیت بر ثانیه می باشد و قابل استفاده در تمامی روترها و سوئیچ های دارای پورت SFP می باشد. این نوع کانکتور از نوع Hot swappable است به این معنا که می توان آنها را در زمان روشن بودن سوئیچ یا روتر و هنگام فعالیت آن بدون نیاز به خاموش کردن دستگاه از آن جدا نمود.

از این ماژول می توان برای انتقال داده تا سقف فاصله 10 کیلومتر با فیبرهای سینگل مود و تا 550 متر با فیبرهای مالتی مود استفاده کرد. طول موج عملیاتی این ماژول طول موج باند 1310 نانومتر است. این ماژول در دمای محیطی 70 درجه سانتی گراد هم کار کند.

 

 

توضیحات تکمیلی

وزن 200 g
شرکت سازنده

نوع فیبر

سینگل مود

نوع کانکتور فیبر

LC

سرعت فیبر قابل اتصال

1000BASE

نوع تجهیزات فیبر نوری

ماژول فیبر نوری

1 دیدگاه برای ماژول فیبر نوری SFP سینگل مود 1000 سیسکو Cisco GLC-LH-SM Compatible 1000BASE-LX/LH SFP

  1. سلام نه حتما نباید که دستگاه سیسکو باشه و به برند های دیگه هم متصل میشه

  2. امتیاز 5 از 5

    یه سوال داشتم خدمتتون: این که این ماژول (یا همون transceiver ) رو برای چه تجهیزاتی میشه استفاده کرد؟ حتما باید سیسکو باشه یا اینکه روی برند های دیگه هم میشه استفاده کرد.


دیدگاه خود را بنویسید

اطلاعات فروشنده

شما شاید این را هم دوست داشته باشید