ماژول SFP سینگل مد میکروتیک SFP 1.25G SM Mikrotik

ماژول SFP سینگل مد میکروتیک SFP 1.25G SM Mikrotik

موجودی کالا: در انبار موجود نمی باشد برند:

توضیحات

این SFP مناسب جهت استفاده با فیبرهای نوری سینگل مد بوده و دارای کانکتورهای LC و طول موج 1310nm می باشد . حداکثر طول کابلی که این SFP پشتیبانی مینماید 20 کیلومتر می باشد .

این ماژول بر روی کلیه تجهیزات میکروتیک که قابلیت نصب SFP دارند ، آزمایش شده و به خوبی جواب داده است . از این ماژول بر روی سایر تجهیزات نیز می توان استفاده نمود .

توضیحات تکمیلی

وزن100 g
شرکت سازنده

نوع تجهیزات فیبر نوری

ماژول فیبر نوری

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.


اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماژول SFP سینگل مد میکروتیک SFP 1.25G SM Mikrotik”

شما این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید: