مبدل فیبر نوری 2 پورت DES-102F

1,954,000 تومان
فروشنده :
دالاس
گارانتی :
گارانتی سه ساله اونگ -تحویل 2 روزه

توضیحات

مبدل فیبر نوری 2 پورت DES-102F

این محصول دی لینک مدل DES-102F, یک اسلاید در ماژول سوئیچ DSS-24 است، که دارای 2 پورت 100Mbps می باشد. این پورت ها اتصال اترنت سریع را فراهم می کند.

این مبدل بدون نیاز به بازسازی سیگنال با استفاده از تکرار سیگنال، به تقویت سیگنال می پردازد. تمام پورت‌های موجود در این مبدل از Full Duplex and Half Duplex پشتیبانی می‌کنند. مبدل فیبر نوری DES-102F مناسب در کسب و کارهای کوچک و متوسط می باشد. همچنین این مبدل سازگار با دو استاندارد 802.3u و IEEE 100BASE-FX می باشد.

دارای 2 پورت 100Mbps

قابلیت انتقال داده‌ها با سرعت 100Mbps

تمام پورت‌ها از Full Duplex and Half Duplex پشتیبانی می‌کنند

توضیحات تکمیلی

وزن650 g
شرکت سازنده

نوع فیبر

سینگل مود

نوع کانکتور فیبر

SC

نوع پورت ها

فیبر 100Base

مسافت

15 کیلومتر

پورت ها

100Base-TX UTP to 100Base-FX SM SC Fast Ethernet Fiber Media Converter (Up to 15km)

نوع فیبر قابل اتصال

سینگل_مود

مسافت

15 Km

نوع کانکتور فیبر

Duplex SC Connector

طول موج

1310 nm

توان نور خروجی

MAX.: -20 dBm

توان نور ورودی

MAX.: -0 dBm

میزان حساسیت

-32 dBm

گواهینامه ها

FCC Class A, CE Class A, VCCI Class A, C-Tick

Operating Temperature

"Operating Temperature 0 to 40 ˚C (32 to 104 ˚F)

Operating Humidity

10% to 90% non-condensing

Storage Humidity

5% to 90% non-condensing

نوع تجهیزات فیبر نوری

مدیاکانورتور فیبر نوری

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.


اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “مبدل فیبر نوری 2 پورت DES-102F”

شما این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید: