پچ کورد فیبرنوری LC-LC سینگل مود نگزنس

پچ کورد فیبرنوری LC-LC سینگل مود نگزنس

57,000 تومان

فروشنده :
هزارسو

برند:
حذف

توضیحات

پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC

نوع کانکتور: LC-LC
تعداد کانکتور: Duplex
نوع کابل: Singlemode
رنگ کابل: زرد
رنگ کانکتور: آبی

 

توضیحات تکمیلی

وزن 250 g
نوع کانکتور فیبر

LC-LC, داپلکس

نوع کابل

سینگل مود

طول کابل

50 متر, 60 متر, 70 متر, 80 متر, 12متر, 1متر, 2متر, 3متر, 5متر, 10متر, 20متر, 25 متر, 30 متر

استاندارد کابل فیبر

شرکت سازنده

نوع تجهیزات فیبر نوری

پچ کورد فیبر نوری

1 دیدگاه برای پچ کورد فیبرنوری LC-LC سینگل مود نگزنس

  1. امتیاز 5 از 5

    it-8217

    کیفیت خیلی خوبی داره
    همیشه از هزارسو خرید میکنم

    ممنون از تیم خوبتون با تحویل به موقع


دیدگاه خود را بنویسید

شما این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید:

شروع گفتگو با هزارسو