مدیا کانورتور هوشمند فیبر دی لینک DMC-1580SC

مدیا کانورتور هوشمند فیبر دی لینک DMC-1580SC

تماس بگیرید

– مبدل هوشمند Single Mode با قابلیت تبدیل 100Base-TX UTP به 100Base-FX SC (برد 80km)
  • 36 ماه گارانتی شرکت ایزی
افزودن به علاقه مندی ها
شناسه محصول: DMC-1580SC برچسب: برند:
  • اطلاعات بیشتر
  • نظرات (0)

اطلاعات بیشتر

وزن 650 g
شرکت سازنده

دی لینک-D-Link

نوع فیبر

سینگل مود

نوع کانکتور فیبر

SC

نوع پورت ها

یک پورت RJ-45

مسافت

80 کیلو متر

طول موج

1550 nm

منبع تغذیه

7.5 V 1.5 A external power adapter

توان مصرفی

7.2 watts

گواهینامه ها

FCC Class A, CE Class A, VCCI Class A

Operating Temperature

0 to 40 ˚C (32 to 104 ˚F)

Storage Temperature

-25 to 70 ˚C (-13 to 158 ˚F)

Operating Humidity

10% to 90% non-condensing

ابعاد

120 x 88 x 25 mm

وزن

305 g

چراغ های وضعیتی

Power, Speed (for twisted-pair port), Full Duplex/Collision (for twisted-pair and fiber ports), LINK/ACT (for twisted-pair and fiber ports),
Fail (for twisted-pair and fiber ports)

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.


اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “مدیا کانورتور هوشمند فیبر دی لینک DMC-1580SC”

هشت − دو =