مدیا کانورتور فیبر سینگل مود دی-لینک DMC-515SC

ويژه

مدیا کانورتور فیبر سینگل مود دی-لینک DMC-515SC

870,000 تومان 860,000 تومان

فروشنده :
هزارسو
گارانتی :
3 سال گارانتی

– مدیاکانورتور فیبر 100Mb سینگل مود

– نوع کانکتور SC

– مناسب برای مسافت تا 15 کیلومتر

  • 36 ماه گارانتی
موجودی کالا: موجود در انبار برچسب: برند:

توضیحات

مبدل فیبر نوری به اترنت DMC-515SC دی لینک D-Link DMC-515SC Media Converter

از ویژگیهای مبدل فیبر نوری به اترنت DMC-515SC دی لینک D-Link DMC-515SC Media Converter می توان به موارد زیر اشاره کرد :

مبدل فیبر نوری به‌منظور تبدیل سیگنال‌های مورد نظر شامل اینترنت، تصویر، تلفن، صوت، اترنت و داده به سیگنال نوری استفاده می‌شود.

مبدل فیبر نوری DMC-515SC توسط شرکت مشهور دی-لینک(D-Link) طراحی و تولید شده است و از نوع مبدل سیگنال اترنت به فیبر نور چند حالته و بالعکس (Media Converter) است که برای انتقال روی بستر فیبر نوری در فرستنده (توسط مبدل فرستنده) و تبدبل سیگنال نوری به سیگنال خروجی در گیرنده (توسط مبدل گیرنده) استفاده می شود.

در قسمت جلویی بدنه، درگاه اترنت 10/100 مگابیتی و درگاه فیبرنوری تک حالته قرار گرفته و در قسمت پشتی بدنه، درگاه آداپتور برق ورودی قرار پرفته است. لازم به ذکر است، با به‌کارگیری مبدل فیبر نوری DMC-515SC قابلیت طولانی کردن دامنه انتقال تا 15 کیلومتر را خواهید داشت.

توضیحات تکمیلی

وزن650 g
شرکت سازنده

نوع فیبر

سینگل مود

نوع کانکتور فیبر

SC

نوع پورت ها

فیبر 100Base

مسافت

15 کیلومتر

پورت ها

100Base-TX UTP to 100Base-FX SM SC Fast Ethernet Fiber Media Converter (Up to 15km)

نوع فیبر قابل اتصال

سینگل_مود

مسافت

15 Km

نوع کانکتور فیبر

Duplex SC Connector

طول موج

1310 nm

توان نور خروجی

MAX.: -20 dBm

توان نور ورودی

MAX.: -0 dBm

میزان حساسیت

-32 dBm

گواهینامه ها

FCC Class A, CE Class A, VCCI Class A, C-Tick

Operating Temperature

"Operating Temperature 0 to 40 ˚C (32 to 104 ˚F)

Operating Humidity

10% to 90% non-condensing

Storage Humidity

5% to 90% non-condensing

گارانتی

گارانتی 3 ساله ایزی

نوع تجهیزات فیبر نوری

مدیاکانورتور فیبر نوری

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.


اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “مدیا کانورتور فیبر سینگل مود دی-لینک DMC-515SC”

10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter DMC‑515SC

شما این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید:

مشتری گرامی،

ضمن تبريك سال نو و آرزوی سلامتی برای شما
تمامی سفارشات بعد از ايام تعطيل پردازش خواهند شد.

با تشكر