مدیا کانورتور سینگل مود دی لینک DMC-530SC

مدیا کانورتور سینگل مود دی لینک DMC-530SC

– مبدل Single Mode با قابلیت تبدیل 100Base-TX UTP به 100Base-FX SC (برد 30km)
  • 36 ماه گارانتی

اطلاعات بیشتر

وزن 650 g
پورت ها

One-channel media conversion between
10BASET/100BASE-TX and 100BASE-FX

نوع فیبر قابل اتصال

سینگل_مود

مسافت

30 KM

سرعت

100 Mbps

نوع کانکتور فیبر

Full Duplex/Collision SC connector

طول موج

1310 nm

توان نور خروجی

MAX.: -20 dBm

میزان حساسیت

-32 dBm

منبع تغذیه

12 V

گواهینامه ها

FCC Class A, CE Class A, VCCI Class A, C-Tick

Operating Temperature

0 to 40 ˚C (32 to 104 ˚F)

Storage Temperature

-25 to 70 ˚C (-13 to 158 ˚F)

Operating Humidity

10% to 90% non-condensing

ابعاد

120 x 88 x 25 mm(4.72 x 3.46 x 0.98 inches)

چراغ های وضعیتی

Power, 100 Mbps Speed (for twisted-pair ports), Full Duplex/Collision (for twisted-pair and fiber ports), LINK/ACT (for twisted-pair ports)

گارانتی

گارانتی 3 ساله ایزی

نوع تجهیزات فیبر نوری

مدیاکانورتور فیبر نوری

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.


اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مدیا کانورتور سینگل مود دی لینک DMC-530SC”

جدید ترین محصولات

فروش ویژه هزارسو

شما این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید: