مدیا کانورتور سینگل مود دی لینک DMC-530SC

مدیا کانورتور سینگل مود دی لینک DMC-530SC

– مبدل Single Mode با قابلیت تبدیل 100Base-TX UTP به 100Base-FX SC (برد 30km)
  • 36 ماه گارانتی شرکت ایزی

توضیحات تکمیلی

وزن650 g
پورت ها

One-channel media conversion between
10BASET/100BASE-TX and 100BASE-FX

نوع فیبر قابل اتصال

سینگل_مود

مسافت

30 KM

سرعت

100 Mbps

نوع کانکتور فیبر

Full Duplex/Collision SC connector

طول موج

1310 nm

توان نور خروجی

MAX.: -20 dBm

میزان حساسیت

-32 dBm

منبع تغذیه

12 V

گواهینامه ها

FCC Class A, CE Class A, VCCI Class A, C-Tick

Operating Temperature

0 to 40 ˚C (32 to 104 ˚F)

Storage Temperature

-25 to 70 ˚C (-13 to 158 ˚F)

Operating Humidity

10% to 90% non-condensing

ابعاد

120 x 88 x 25 mm(4.72 x 3.46 x 0.98 inches)

چراغ های وضعیتی

Power, 100 Mbps Speed (for twisted-pair ports), Full Duplex/Collision (for twisted-pair and fiber ports), LINK/ACT (for twisted-pair ports)

گارانتی

گارانتی 3 ساله ایزی

نوع تجهیزات فیبر نوری

مدیاکانورتور فیبر نوری

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.


اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “مدیا کانورتور سینگل مود دی لینک DMC-530SC”

شما این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید: