اجرای خدمات دورکاری

راه کار هزارسو جهت دورکاری

با توجه به مشکلات موجود بسیاری از شرکت ها به دنبال ایجاد شرایطی برای اجرای دورکاری کارمندان خود از منزل هستند. جهت این کار نیاز به برقراری ارتباط با دفتر شرکت می باشد. پس از ایجاد این ارتباط به راحتی میتوان دورکاری را انجام داد، به فایل های موجود در فایل سرور دسترسی داشت (با سطح دسترسی های مختلف)، نرم افزارهای مالی CRM و … را اجرا نمود. از همه مهم تر تماس‌های تلفنی شرکت را به راحتی می توانید پاسخ دهید. همچنین میتوانید تماس خروجی با شماره های شرکت بگیرید.کیفیت این سرویس وابسطه به سرعت ارتباطی بین شرکت و دستگاه وصل شونده است. شرکت هزارسو بعنوان شرکتی در زمینه ارائه خدمات شبکه در خدمت شماست.

بررسی و آنالیز شبکه

بررسی و آنالیز شبکه

کارشناسان  هزارسوی شبکه با تهیه نقشه از وضعیت موجود شبکه، کلیه تجهیزات شبکه سازمان را ثبت میکنند و با انجام تست های مختلف، وضعیت سلامت تجهیزات فیزیکی شبکه اعم از کابل ها، سرورها، کلاینت ها و … را مورد بررسی دقیق قرار میدهند و گزارشات آن را به مدیران ارائه میکنند.

با توجه به اهمیت بالای سرور در شبکه، کلیه سخت افزارها و سرویس های نصب شده روی سرور مورد بررسی دقیق قرار میگیرند. همچنین متخصصان هزارسو با آنالیز دقیق اطلاعات و داده های موجود ، عوامل مشکلات و اختلالات شبکه سازمان را شناسایی میکنند.

رفع مشکلات و بهینه سازی شبکه

رفع مشکلات و بهینه سازی بکه

پس از آنالیزها و شناسایی ایرادات شبکه، کارشناسان ما شروع به برطرف کردن اختلالات و بهینه سازی های مختلف میکنند. رفع ایرادات سخت افزاری در اولویت بالایی میباشد و تجهیزات معیوب به سرعت تعمیر و یا تعویض میشوند.

سرورها و ویندوزهای مجازی با آرایش و چینش صحیح کنار همدیگر قرار میگیرند. همچنین مشکلات مربوط به اکتیودایرتوری ، دسترسی کاربران به فایلهای سرور و انواع پالیسی ها متناسب با نیازها و اهداف سازمان مورد بررسی و بهینه سازی قرار میگیرند. همچنین تنظیمات مداوم برای تمام عناصر شبکه سازمان شما توسط متخصصان هزارسو انجام میگیرد.

ارائه گزارشات و مستندات

ارائه گزارشات و مستندات

کلیه اموری که توسط متخصصان هزارسو برای شبکه سازمان شما انجام میشود ، بطور کامل ثبت میشود. همچنین گزارشات آن طی بازه های زمانی که سازمان تعیین میکند ، در اختیار مدیران قرار میگیرد.

کارشناسان ما همیشه آماده ارائه مشاوره در رابطه با خدمات پشتیبانی شبکه به مدیران سازمان میباشند و در صورت درخواست و نیاز سازمان برای برقراری جلسه مشاوره ، هزارسو کارشناسان خود را به محل سازمان اعزام میکند تا پاسخگوی نیازها ، سوالات و مشکلات شبکه سازمان شما باشند.

پشتیبانی مداوم و به موقع

پشتیبانی مداوم و به موقع

در هزارسوی شبکه، بازدیدهای دوره ای از اهمیت بسیار بالایی برخوردار میباشد و در قرارداد پشتیبانی شبکه نیز لزوم اجرای آن حتما قید میشود. پس از رفع اختلالات شبکه ، کارشناسان با آنالیزهای منظم ، به پایش شبکه میپردازند تا دیگر مشکلی در شبکه سازمان باقی نماند.

واحد مراقبت از مشتریان ما نیز بطور مستمر ، فعالیت های مربوط به خدمات پشتیبانی شبکه کارشناسان خود را مورد نظارت قرار میدهد تا تمام موارد داخل قرارداد پشتیبانی شبکه بین سازمان شما و ما بطور کامل و صحیح انجام پذیرد.

خدمات شبکه هزارسو

تیم خدمات هزارسو در زمینه ی مشاوره، طراحی، تامین تجهیزات، نصب و راه اندازی، نظارت و ارائه خدمات پشتیبانی‌ پروژه‌های IT شامل شبکه‌های دیتای مسی، فیبر نوری، بی‌ سیم، مرکز داده، در سطح کشور با سابقه ی درخشان و نیروهای مجرب فعالیت دارد.مهندسین ما گذشته از دانش تخصصی و تجربه‌ی وسیع که در زمینه‌های مختلف فعالیتهای مجموعه دارا میباشند به طور مستمر با شرکت در دوره‌های آموزشی‌ درون و برون سازمانی در حال گسترش و ارتقای دانش فنی‌ خود می باشند.

خدمات شبکه
وایرلس

ارتباطات وایرلس

ارتباطات وایرلس

با گسترش تکنولوژی وایرلس، ساختمان ها به‌صورت وایرلس رادیویی با هزینه‌ای بسیار پایین‌تر نسبت به استفاده از لینک‌های اجاره‌ای و بسیار امن‌تر از بستر اینترنت که درگذشته مورداستفاده قرار می‌گرفتند، فراهم‌شده است.

در این نوع از ارتباطات شما می‌توانید هر نوع داده‌ای که قابلیت تبدیل به پروتکل IP را دارا می باشد را انتقال دهید .

ویپ

سیستم های تلفنی VOIP

سیستم‌های تلفنی VOIP

استفاده از اطلاعات تماس ها در بحث مدیریت ارتباط با مشتری ، مکانیزه کردن سیستم فکس و … می‌تواند سازمان را به حداکثر بهره‌وری از این بستر ارتباطی برساند.

برای پیاده سازی این نوع از ارتباطات، بسترهای سنتی تلفنی نظیر سانترال و هایبرید پاسخگو نیست. ما باید به سراغ تکنولوژی جدیدتری برویم که علاوه بر پشتیبانی کامل از نیازهای تلفنی قبلی ، قابلیت های به‌روز تری را نیز در اختیار ما قرار دهد.

برای بررسی بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.

میکروتیک

خدمات میکروتیک

خدمات میکروتیک

بر خلاف تصور افراد میکروتیک نام تجهیزات نیست. بلکه نام سیستم عاملی است مبتنی بر لینوکس که بر روی تجهیزات شرکت روتر بورد در بازار توزیع می شود. امکانات بی شمار و قیمت فوق العاده ارزان آن باعث شده تا در تمامی شرکت ها و سازمانها از آن استفاده شود.

سوئیچ، روتر، اکسس پوینت و انواع رادیو بخشی از محصولات شرکت روتربورد می باشند که با سیستم عامل میکروتیک به بازار توزیع شده است.

برگزاری دورع های آنلاین آموزش شبکه

مشاوره رایگان


بازدید امکان سنجی و بررسی نیازهای سازمان شما

ارائه راهکار و اعلام هزینه


ارائه راه حل طراحی شبکه مورد نظر و برآورد هزینه های مورد نیاز

راه اندازی و اجرا


تامین و نصب تجهیزات مورد نیاز، راه اندازی و اجرای شبکه در کوتاه ترین زمان با بالاترین کیفیت

بازنگری و تحویل


تست تجهیزات، بررسی شبکه راه اندازی شده به صورت کامل

خدمات پشتیبانی

پشتیبانی شبکه ادارات و سازمان ها

با گسترش استفاده از کامپیوتر، شبکه، اینترنت و به‌طورکلی فناوری اطلاعات (IT) در شرکت‌ها، سازمان‌ها و ادارات این نیاز احساس می‌شود که فردی به‌عنوان متخصص فنی و پشتیبان شبکه های کامپیوتری در شرکت ها و سازمان ها حضورداشته باشد.

حال اگر شرکت شما به قدری بزرگ نیست که بخواهید یک کارشناس IT را به‌صورت تمام وقت به استخدام خود درآوردید برای شما راهکار دیگری داریم. شرکت‌هایی هستند که به‌صورت عقد قرارداد این امکان را فراهم می‌آورند که در صورت نیاز مشکلات شمارا به‌صورت پاره‌وقت حل کنند.


نصب و راه اندازی خط تلفن ثابت

انتقال خط تلفن

محصولات نرم افزاری VOIP