خدمات شبکه هزارسو

تیم خدمات هزارسو در زمینه ی مشاوره، طراحی، تامین تجهیزات، نصب و راه اندازی، نظارت و ارائه خدمات پشتیبانی‌ پروژه‌های IT شامل شبکه‌های دیتای مسی، فیبر نوری، بی‌ سیم، مرکز داده، در سطح کشور با سابقه ی درخشان و نیروهای مجرب فعالیت دارد.مهندسین ما گذشته از دانش تخصصی و تجربه‌ی وسیع که در زمینه‌های مختلف فعالیتهای مجموعه دارا میباشند به طور مستمر با شرکت در دوره‌های آموزشی‌ درون و برون سازمانی در حال گسترش و ارتقای دانش فنی‌ خود می باشند.

خدمات شبکه

بررسی و آنالیز شبکه

کارشناسان  هزارسوی شبکه با تهیه نقشه از وضعیت موجود شبکه، کلیه تجهیزات شبکه سازمان را ثبت میکنند و با انجام تست های مختلف، وضعیت سلامت تجهیزات فیزیکی شبکه اعم از کابل ها، سرورها، کلاینت ها و … را مورد بررسی دقیق قرار میدهند و گزارشات آن را به مدیران ارائه میکنند.

با توجه به اهمیت بالای سرور در شبکه، کلیه سخت افزارها و سرویس های نصب شده روی سرور مورد بررسی دقیق قرار میگیرند و متخصصان هزارسو با آنالیز دقیق اطلاعات و داده های موجود ، عوامل مشکلات و اختلالات شبکه سازمان را شناسایی میکنند.

رفع مشکلات و بهینه سازی شبکه

پس از آنالیزها و شناسایی ایرادات شبکه، کارشناسان ما شروع به برطرف کردن اختلالات و بهینه سازی های مختلف میکنند. رفع ایرادات سخت افزاری در اولویت بالایی میباشد و تجهیزات معیوب به سرعت تعمیر و یا تعویض میشوند.

سرورها و ویندوزهای مجازی با آرایش و چینش صحیح کنار همدیگر قرار میگیرند و مشکلات مربوط به اکتیودایرتوری ، دسترسی کاربران به فایلهای سرور و انواع پالیسی ها متناسب با نیازها و اهداف سازمان مورد بررسی و بهینه سازی قرار میگیرند و تنظیمات مداوم برای تمام عناصر شبکه سازمان شما توسط متخصصان هزارسو انجام میگیرد.

ارائه گزارشات و مستندات

کلیه اموری که توسط متخصصان هزارسو برای شبکه سازمان شما انجام میشود ، بطور کامل ثبت میشود و گزارشات آن طی بازه های زمانی که سازمان تعیین میکند ، در اختیار مدیران قرار میگیرد.

کارشناسان ما همیشه آماده ارائه مشاوره در رابطه با خدمات پشتیبانی شبکه به مدیران سازمان میباشند و در صورت درخواست و نیاز سازمان برای برقراری جلسه مشاوره ، هزارسو کارشناسان خود را به محل سازمان اعزام میکند تا پاسخگوی نیازها ، سوالات و مشکلات شبکه سازمان شما باشند.

پشتیبانی مداوم و به موقع

در هزارسوی شبکه، بازدیدهای دوره ای از اهمیت بسیار بالایی برخوردار میباشد و در قرارداد پشتیبانی شبکه نیز لزوم اجرای آن حتما قید میشود. پس از رفع اختلالات شبکه ، کارشناسان با آنالیزهای منظم ، به پایش شبکه میپردازند تا دیگر مشکلی در شبکه سازمان باقی نماند.

واحد مراقبت از مشتریان ما نیز بطور مستمر ، فعالیت های مربوط به خدمات پشتیبانی شبکه کارشناسان خود را مورد نظارت قرار میدهد تا تمام موارد داخل قرارداد پشتیبانی شبکه بین سازمان شما و ما بطور کامل و صحیح انجام پذیرد.

وایرلس

ارتباطات وایرلس

با گسترش تکنولوژی وایرلس، ساختمان ها به‌صورت وایرلس رادیویی با هزینه‌ای بسیار پایین‌تر نسبت به استفاده از لینک‌های اجاره‌ای و بسیار امن‌تر از بستر اینترنت که درگذشته مورداستفاده قرار می‌گرفتند، فراهم‌شده است.

در این نوع از ارتباطات شما می‌توانید هر نوع داده‌ای که قابلیت تبدیل به پروتکل IP را دارا می باشد را انتقال دهید .

ویپ

سیستم های تلفنی VOIP

استفاده از اطلاعات تماس ها در بحث مدیریت ارتباط با مشتری ، مکانیزه کردن سیستم فکس و … می‌تواند سازمان را به حداکثر بهره‌وری از این بستر ارتباطی برساند.

برای پیاده سازی این نوع از ارتباطات، بسترهای سنتی تلفنی نظیر سانترال و هایبرید پاسخگو نیست و باید به سراغ تکنولوژی جدیدتری برویم که علاوه بر پشتیبانی کامل از نیازهای تلفنی قبلی ، قابلیت های به‌روز تری را نیز در اختیار ما قرار دهد.

میکروتیک

خدمات میکروتیک

بر خلاف تصور افراد میکروتیک نام تجهیزات نیست بلکه نام سیستم عاملی است مبتنی بر لینوکس که بر روی تجهیزات شرکت روتر بورد در بازار توزیع می شود. امکانات بی شمار و قیمت فوق العاده ارزان آن باعث شده تا در تمامی شرکت ها و سازمانها از آن استفاده شود.

سوئیچ، روتر، اکسس پوینت و انواع رادیو بخشی از محصولات شرکت روتربورد می باشند که با سیستم عامل میکروتیک به بازار توزیع شده است.

کنترل اینترنت کافه و رستوران و اماکن عمومی

همکاری مشترک هزارسو و کانکتیت

شرکت هزارسو در راستای خدمت گذاری به مشتریان گرامی خود و همچنین توسعه وایرلس مارکتینگ در کشور با قوی ترین نرم افزار حوزه وایرلس مارکتینگ و کنترل اینترنت یعنی connectit.ir همکاری خود را شروع کرده است و به عنوان نماینده انحصاری این شرکت جهت نصب و راه اندازی سرویس اکانتینگ و مارکتینگ وایرلس در سراسر کشور فعالیت می کند، و لذا در راستای شروع این همکاری هزینه های اشتراک ماهیانه و سالیانه با تخفیف بیش از 10% در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد.

مشاوره رایگان


بازدید امکان سنجی و بررسی نیازهای سازمان شما

ارائه راهکار و اعلام هزینه


ارائه راه حل طراحی شبکه مورد نظر و برآورد هزینه های مورد نیاز

راه اندازی و اجرا


تامین و نصب تجهیزات مورد نیاز، راه اندازی و اجرای شبکه در کوتاه ترین زمان با بالاترین کیفیت

بازنگری و تحویل


تست تجهیزات، بررسی شبکه راه اندازی شده به صورت کامل

لایسنس اورجینال آنتی ویروس بیت دیفندر

آیا باید برای خرید آنتی‌ویروس پول پرداخت کنیم؟

این سوالی است که بسیاری از کاربران کامپیوتر و اینترنت از خود می پرسند، اما همۀ آنها می‌دانند که تفاوت بسیاری بین لایسنس‌های مجانی یا غیراورجینال و لایسنس‌های اصلی وجود دارد. نکتۀ دیگری که در هنگام تهیه آنتی ویروس وجود دارد، پیدا کردن منبع مناسب برای خرید نرم افزارهای اصلی می‌باشد.

متأسفانه تعداد زیادی از فروشندگان متقلب آنتی ویروس وجود دارند که امنیت دیگران را برای کسب سود بیشتر به خطر انداخته  و محصولی بی کیفیت و یا دستکاری شده را به اسم آنتی ویروس اصلی به مشتریان می‌فروشند. بنابراین بهتر است که قبل از خرید حتماً مطمئن شوید که مغازه یا فروشگاه اینترنتی مدنظر شما یک فروشگاه آنتی ویروس معتبر است.


امکان سنجی و راه اندازی اینترنت وایرلس رادیویی

نصب و راه اندازی خط تلفن ثابت

امکان سنجی و راه اندازی اینترنت TD-LTE