لایسنس آنتی ویروس بیت دیفندر نسخه سازمانی

لایسنس آنتی ویروس _ نسخه سازمانی

همانطور که میدانید یک ویروس می تواند سرعت عملکرد شبکه را کاهش دهد و دستگاه های مهم، برنامه ها و اتصالات شبکه را کاملا غیر فعال کند.برخی از ویروسها از پروتکل های شبکه برای گسترش و آلوده کردن رایانه های دیگر در یک شبکه کامپیوتری استفاده می کنند.به منظور حفاظت از اطلاعات مشتری و اسرار ،شرکتها و سازمانها باید از یک آنتی ویروس یکپارچه استفاده کنید.

شرکت ها و سازمان ها همواره بدنبال راهکارهای امنیتی قدرتمند و به صرفه ای هستند که بتوانند با تهدیدات شبکه ای، مقابله کنند و در عین حال وقفه و اختلالی در عملکرد شبکه و سرورهای آنها به وجود نیاید.

آنتی ویروس های تحت شبکه بهترین گزینه هستند که محافظت را در مقیاس بزرگی انجام میدهند.این نوع آنتی ویروس ها چندین مزیت دارند:

– امکان مدیریت متمرکز
– تعیین دسترسی های متفاوت به کاربران
– اعمال عدم دستیابی کاربران به تنظیمات برنامه های نصب شده
– امکان بستن پورتهای USB و DVD-ROM به کمک این آنتی ویروسها
– صرفه جویی در پهنای باند اینترنت شرکتها با ایجاد یک سرور به روز رسانی محلی

معرفی محصولات سازمانی بیت دیفندر

محصولات سازمانی بیت دیفندر عمدتا” با نام Gravity Zone شناخته می شود که در جداول زیر ویژگی ها و خصوصیات هرکدام ارائه گردیده است:

بستر حفاظتی چند لایه

تهدیدات پیچیده نظیر حملاتی که هیچ فایلی از خود به جا نمی گذارند یا حملاتی که با سوء استفاده از سوژه های اجتماعی اقدام به فریب کاربران به انجام رفتارهای خطرناک می کنند و همچنین بدافزارهای مخرب نظیر باج افزارهای پیشرفته، به راحتی از سد ابزارهای امنیتی سنتی عبور می کنند. Bitdefender Gravity Zone با رویکرد حفاظت چند لایه ای، امکان رصد و شناسایی چند مرحله ای و واکنش خودکار به تهدیدات را در بستری یکپارچه فراهم می آورد.

حفاظت در برابر بهره جوها

مهاجمان در حملات خود اغلب با بکارگیری ابزارهای موسوم به بهره جو (Exploit) و سوء استفاده از آسیب پذیری های سیستم عامل و نرم افزارهای کاربردی رایج، اقدام به رخنه به شبکه سازمان ها می کنند.فناوری Bitdefender Anti-Explit با تمرکز برروی ابزارها و روش های این نوع حملات، بهره جوهای تاکنون ناشناخته را در محصولات پرطرفدار شرکت Microsoft و سایر شرکت های نرم افزاری معروف، شناسایی کرده و حملات آنها را خنثی می کند.

فناوری Process Inspector در راهکار Gravity Zone نیز به طور پیوسته عملکرد پروسه های سیستم را رصد کرده و با تحلیل رفتار آنها، در صورت تشخیص مخرب بودن هر یک، اقدام به متوقف کردن آن پروسه می کند.

برای مثال، در حملات باج افزارهای Wannacry و Petya که در آنها از آسیب پذیری پودمان SMB سیستم عامل Windows سوء استفاده می شود، سازمان های حفاظت شده توسط راهکارهای Bitdefender حتی در صورت عدم نصب اصلاحیه مربوط و بدون نیاز به هرگونه به روزرسانی، در برابر این تهدیدات ایمن بوده اند.

شناسایی بدافزارها و باج افزارهای ناشناخته

فناوری یادگیری ماشین (Machine Learning Models) در محصولات Bitdefender به نحو بسیار موثری بدافزارها وباج افزارهای تا کنون نا شناخته را کشف و از اجرای آنها جلوگیری می کنند. این فناوری حاوی بیش از 40 هزار مشخصه ایستا و پویا هستند که با اتکاء به تحلیل های انجام شده بر روی بیش از 500 میلیون دستگاه تحت حفاظت Bitdefender در نقاط مختلف جهان، دائما” در حال به روز رسانی و بهینه سازی می باشند.

فناوری های یادگیری ماشین، توان شناسایی راهکارهای Bitdefender را به طور چشمگیری افزایش داده و در عین حال برخلاف فناوری های مشابه، میزان شناسایی نادرست (False Positive) را به شدت کاهش می دهند.

راهکار جامع

علاوه بر قابلیت های کنترل محتوا، دیواره آتش، کنترل برنامه، مبارزه با فریب و کلاهبرداری و کنترل دستگاه های ذخیره سازی و ارتباطی، در راهکار Gravity Zone امکان رمزگذاری کل دیسک نیز به منظور جلوگیری از نشت داده ها فراهم می باشد. همچنین در مراکز داده به راحتی می توان از امکانات بهینه شده حفاظت از بسترهای مجازی سازی و ابری در این راهکار بهره مند شد.

bit-table


*جهت ثبت محصول مورد نیاز خود فرم مقابل را تکمیل نمایید تا همکاران ما جهت تهیه لایسنس با شما تماس بگیرند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *