نظارت تصویری

نظارت تصویری

      نظارت تصویری بخش جدایی ناپذیر از سیستم های امنیتی مدرن را تشکیل می دهد. که در محل هایی اعم از فرودگاه ها، مراکز خرید، شرکت ها، ایستگاههای راه آهن، خانه ها و … کاربرد دارد.

نظارت تصویری ابزاری عالی برای حل رمز و رازهای جرایمی است که اتفاق افتاده و عاملی بازدارنده در مقابل رفتارهای مخرب می باشد.

با پیشرفت سیستم های امنیتی نظارت تصویری از حالت سنتی خود (CCTV Analogue) به سیستم های IP، بسیاری از شرکت ها به دنبال روش هایی هستند که سیستم نظارت تصویری را وارد هسته اصلی شبکه خود کنند.

اکنون هزارسو با آشنایی از سیستم های قدیمی نظارتی و دانش و مهارت خود در سیستم های IP راهکارهایی نو و متنوع را برای سیستم های نظارت تصویری و انتقال امن آن در بستر شبکه TCP/IP ارائه می دهد.

امروزه دوربین های تحت شبکه به دلیل تنوع بسیار،  در محیط های خانگی، ادارات کوچک و سازمان های بزرگ و کارخانه های صنعتی کاربرد دارد.

 سیستم های نظارتی مبتنی بر IP شامل دوربین های تحت شبکه، سرورهای ذخیره سازی و نرم افزار های مشاهده زنده تصاویر می باشد. و از مزایای آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– کیفیت تصویری به مراتب بالاتر نسبت به تکنولوژی قدیمی (Analogue CCTV)

– استفاده از بستر شبکه موجود برای انتقال و ضبط تصاویر

– عدم نیاز به تامین برق مجزا برای دوربین ها (استفاده از تکنولوژی POE)

– توسعه پذیری آسان  (ارتقا و افزایش دوربین ها بدون نیاز به تغییر ذخیره در اکثر مواقع)

– دسترسی از راه دور به تصویر و تنظیمات دوربین ها

– استفاده از تکنولوژی وایرلس برای انتقال تصاویر

– امکان مشاهده تصاویر دوربین محل کار در منزل و یا بالعکس با استفاده از اینترنت 

– امکان ایجاد Redundancy در سیستم های ذخیره سازی (NVR)

– و… اشاره کرد.

تیم متخصص هزارسو با بررسی محیط مورد نظر شما ابتدا طرحی جامع شامل مدل و تعداد دوربین ها، محل قرار گیری آنها و میزان فضای مورد نیاز برای ذخیره سازی تصاویر به صورت رایگان به شما ارائه داده.  در مرحله دوم در صورت توافق در کوتاه ترین زمان ممکن با کادری مجرب تجهیزات را برای شما نصب و راه اندازی می کنند.


جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره برای خرید سرویس مورد نیاز خود  با ما تماس بگیرید، یا فرم مقابل را پر نمایید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو با هزارسو