آشنایی با تجهیزات خانه هوشمند الیره

آشنایی با تجهیزات خانه هوشمند الیره

آشنایی با تجهیزات خانه هوشمند الیره

با توجه به فراگیر شدن سیستم های هوشمندسازی، شرکت الیره از سال 94 عملیات تحقیق و توسعه در حوزه خانه های هوشمند را آغاز نموده و همچنین خدمات مشاوره، طراحی و پیاده سازی خانه های هوشمند را در اختیار خانواده های ایرانی قرار داده است. محصولات الیره به عنوان محصولی بومی و حاصل تلاش مهندسان ایرانی پاسخی است به تقاضای روزافزون هوشمندسازی منازل و سایر مصارف مانند دیتاسنتر و رک های هوشمند؛ این محصولات با قیمت مناسب، کاربری آسان و پشتیبانی کامل انتخابی مطمئن برای هر خانواده ایرانی می باشد.

خانه هوشمند الیره چیست؟سیستم خانه هوشمند الیره با یک هاب مرکزی به عنوان مغز خانه، به سایر دستگاه های هوشمند متصل شده و به آن ها امکان ارتباط با یکدیگر را می دهد. در ادامه با هزارسو همراه باشید…

سیستم الیره چه کاری انجام می دهد؟

این سیستم به شما اجازه می دهد خانه خود را از راه دور و هر جایی که اینترنت در اختیار دارید، کنترل کنید و روی دستگاه های هوشمند خود کنترل داشته باشید. برای مثال شما می توانید قانونی تعریف کنید که اگر دمای منزل از یک دمای خاص بیشتر یا کمتر شد، برای شما پیامک یا پست الکترونیک ارسال شود یا اگر دودی در منزل ایجاد شده بود، آژیر به صدا در بیاید.

چه نوع سنسورهایی توسط سیستم پیشتیبانی می شوند؟

در حال حاضر سنسورهایی که داریم : سنسور دما، رطوبت، حرکت، گاز و دود، ریسه رنگی، …. هستند که به سیستم الیره متصل می شوند.

آشنایی با تجهیزات خانه هوشمند الیرهاز کجا باید شروع کنم؟

برای شروع لازم است یک هاب به همراه سنسورهای مورد نیاز خود تهیه نمایید، سپس از طریق اپلیکیشن ارتبط میان سنسورها و هاب مرکزی را برقرار نموده و برای سناریوهای مختلف برنامه ریزی کنید.

آیا برای نصب سیستم الیره، نیاز به تغییر در سیم کشی ساختمان می باشد؟

خیر، سیستم خانه هوشمند الیره کاملا مستقل از سیستم سیم کشی ساختمان عمل کرده و قابلیت نصب در هر خانه (خانه نوساز، خانه در حال ساخت و خانه های قدیمی) را دارد.

آیا امکان توسعه سیستم بعد از خریداری و راه اندازی وجود دارد؟

بله، هر زمان که اراده کنید می توانید سایر سنسورهای مورد نیاز خود را تهیه و به آسانی آن ها را به خانه هوشمند خود متصل نمایید.

تجهیزات خانه هوشمند الیره موجود در فروشگاه آنلاین هزارسو

دانلود نرم افزار اندروید الیره

 

ویدئوی آشنایی با سناریو تجهیزات خانه هوشمند الیره

 

1 دیدگاه

  • عباس کشوری

    این که تمام سنسورها در داخل کشور طراحی و تولید شده خیلی برام جالبه. عدم نیاز به سیم کشی هم عالیه.

    1397/04/19 در 01:21

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =