خدمات طراحی سایت

طراحی سایت

برای طراحی سایت باید انتظارات خود را از سایت بدانیم.  اگر یک تجارت ساده داریم، میتوان با یک سایت استاتیک و خیلی ساده نیاز خود را برطرف کنیم، اگر یک تجارت بزرگ و به روز داریم به یک سایت پیشرفته نیاز داریم که به صورت ممتد Update  و به روز رسانی شود. اما استفاده از افکار خاص تر و ویژه تر، در طراحی یک وب سایت مناسبتر به شما کمک خواهد کرد.

21مورد مهم ترین معیار های طراحی سایت به صورت زیر است:

1_ سن مخاطبین

2_ گرافیک جدید و به روز

3_ فونت مناسب

4_ شلوغ نبودن قالب سایت

5_ دسترسی آسان

6_ اسفاده از لوگو

7_ رنگ بندی درست

8_ بخش جست و جو

9_ بخش ورود و ثبت نام

10_ دسته بندی مشخص

11_ عدم استاده از پاپ آپ

12_ عدم استفاده از تصاویر بی کیفیت

 

قالب

یکی از فاکتور های اصلی در طراحی سایت که  تاثیر به سزایی در جلب توجه کاربر دارد، قالب گرافیکی وب سایت است. در دنیای امروزه وب سایت ها نقش مهمی در معرفی کالا، خدمات و جذب مشتری دارند پس انتخاب یک طرح شماتیک خوب برای سایت، امری ضروری می باشد چرا که طراحی سایت خود به تنهایی بیانگر نوع تجارت و کار شماست.از جمله موارد که در طراحی قالب سایت میبایست در نظر گرفت طراحی قالب گرافیکی اختصاصی ، طراحی لوگو ، طراحی ست اداری ، طراحی بنر های اختصاصی و سایر خدمات طراحی گرافیکی میباشد.

خدمات پشتیبانی سایت

مشاوره و پشتیبانی معمولا توسط شرکت یا گروه طراح سایت صورت می پذیرد. پشتیبانی به این صورت میباشد که  به سوالات شما در بارهی سایت ویا راهنمایی و تغییراتی که مد نظر شماست را پاسخ میدهند.

خدمات SEO

کلمه سئو SEO برگرفته از Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است و شامل تکنیک‌های است که باعث می شود به افرادی که به دنبال محصول یا خدمات شما از طریق موتورهای جستجو مانند بینگ و یاهو و گوگل هستند معرفی شوید. قرار گرفتن نام سایت شما در رتبه‌های بالا در صفحات نتایج موتور‌های جستجو بسیار ارزشمند است ، در واقع این یک تبلیغ رایگان در بهترین فضای تبلیغاتی جهان است. این فرآیند باعث می شود ترافیک رایگان و طبیعی از سمت موتورهای جستجو مانند گوگل به سمت سایت شما هدایت شود.

دیدگاهتان را بنویسید