پشتیبانی لینک های وایرلس

لینک های رادیویی وایرلس نقش مهمی در برقراری ارتباط شبکه بین شعب مختلف یک سازمان یا شرکت می باشد. که سرویس های مالی، ویپ، اتوماسیون و … را بین این شعب منتقل می کنند.

عوامل طبیعی چون باد و صاعقه ممکن است که رادیوها و آنتن ها را از مسیرشان خارج کرده و یا باعث آسیب برد رادیو ها شود.

همچنین به دلیل اینکه رادیو ها در فرکانس هایی کار میکنند که تجهیزات وایرلس بسیاری در این فرکانس مشغول هستند در نتیجه همواره افزایش نویز های محیطی ممکن است در کیفیت سیگنال رادیو ها اختلال ایجاد کنند.

لینک های وایرلس نیز مانند دیگر سرویس های تحت شبکه نیاز به بررسی های دوره ای و رفع عیب در موارد ضروری را دارد.

نگهداری از  این لینک ها شامل خدماتی است که شاید در نگاه اول متوجه آنها نشویم. خدماتی چون:

  • تنظیم و تیون رادیو ها
  • تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری تجهیزات رادیویی و آنتن ها
  • بررسی دکل های مخابراتی که این تجهیزات روی آنها نصب شده است  (رگلاژ و تعویض قطعات مربوطه در صورت نیاز)
  • بررسی چاه های ارت که رادیو ها به آنها متصل هستند

 

لذا اینگونه خدمات از عهده کارشناس شبکه یا IT خود سازمان خارج است. و به گروه های متخصصی نیازمند است که بتوانند تمامی این خدمات را به صورت دوره ای اجرا کنند. تا همواره کیفیت و سرعت لینک ارتباطی همواره به بالاترین سرعت خود برسد.

شرکت هزارسو با تخصصی که در حوزه وایرلس دارد و با تجربه خود و تکیه بر مشتریانی که هزارسو را برای خدمات وایرلس خود انتخاب کرده اند، در تمامی حوزه های فوق الذکر امکان ارائه سرویس های پشتیبانی لینک های وایرلس دوره ای را دارد.


این پشتیبانی ها  میتوانند به صورت قرارداد های سالانه، بازدید های موردی و … صورت گیرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرد یا در زیر همین صفحه سوالات خود را مطرح کنید که قطعا به آنها پاسخ داده خواهد شد. همچنین می توانید فرم روبهرو را تکمیل نموده تا از هزینه ها و راهکار پشتیبانی مناسب سازمان خود مطلع شوید.