بازگشت کالا تا 7 روز

تضمین آرامش خاطر شما با امکان بازگشت کالا تا 7 روز

اولین هدف هزارسو رضایت کامل شما می‌باشد. به این منظور امکان بازگشت کالاهای مجاز تا 7 روز از زمان تحویل امکان‌پذیر است. برای بازگشت کالا ابتدا با گروه خدمات مشتریان هزارسو (02177615373) تماس بگیرید.

گروه ما ابتدا شرایط برگشت کالای مدنظر شمارا کامل توضیح خواهند داد،اطلاعات شمارا ثبت کرده و فرایند برگشت کالا آغاز می‌شود. مشتریان عزیز شهرستان کالای موردنظر را به همراه فاکتور از طریق پست ،به آدرس انبار هزارسو برگشت خواهند داد.

package

چه طور کالای خود را برگشت دهم ؟

با توجه به شرایط بازگشت کالا، تا قبل از 7 روز کاری امکان برگشت کالا وجود دارد. ابتدا با گروه خدمات مشتریان هزارسو تماس گرفته و درخواست خود را توضیح می دهید.

همکاران ما شرایط را برای شما بازگو خواهند کرد و از شما شماره‌حساب و نام صاحب حساب که بانام سفارش‌دهنده باید مطابقت داشته باشد را دریافت خواهند کرد.

پس از ثبت در سیستم ، همکاران ما در واحد ارسال برای دریافت کالا در تهران با شما تماس خواهند گرفت. مشتریان شهرستان، پس از ثبت در سیستم ، شخصاً از طریق پست کالا را به آدرس انبار هزارسو ارسال خواهند کرد.

پس از دریافت کالا توسط گروه ارسال، در صورت مطابقت با شرایط برگشت کالا، کالای سالم برای شما ارسال خواهد شد و یا در صورت تائید مبلغ کالا به همراه هزینه برگشت برای مشتریان شهرستان طی ۲ تا ۴ روز کاری به‌حساب شما برگشت داده خواهد شد. لطفاً شرایط برگشت کالا را حتماً مطالعه فرمایید.

شرایط بازگشت کالا چیست ؟

لطفاً جهت جلوگیری از بروز هرگونه سوءتفاهم احتمالی، هنگام تحویل کالا، حتماً موارد ذیل را رعایت فرمایید:

هنگام تحویل گرفتن، قبل از باز کردن کالا، اطلاعات درج‌شده روی بسته را با دقت مطالعه فرمایید تا با مدلی که شما در سفارش خود انتخاب کرده‌اید مطابقت داشته باشد.

در صورت وجود مغایرت در مواردی از قبیل: مدل، رنگ، ظرفیت و گارانتی درج شده در سفارش، باید از باز کردن بسته بندی خودداری نموده و مغایرت را حداکثر تا ۲۴ ساعت به گروه خدمات مشتریان اطلاع داده تا مشکل شما در سیستم ثبت و هماهنگی‌های لازم جهت فرستادن کالا به هزارسو صورت گیرد.

چنانچه بعد از باز کردن بسته بندی، مشخص گردید کالا دارای معایبی ازجمله: شکستگی، خراشیدگی، روشن نشدن (و هر مشکلی که بدون روشن کردن دستگاه قابل‌تشخیص بوده) باشد، خریدار موظف است ظرف کمتر از ۲۴ ساعت از زمان تحویل، با گروه خدمات مشتریان تماس گرفته و مشکل خود را اطلاع دهد و درصورتی که کالای خریداری شده دارای ایراد فنی، مشکل نرم افزاری باشد، می بایست ظرف مدت 7 روز از تاریخ تحویل کالا به خدمات مشتریان هزارسو اطلاع داده شود.

پس از اطلاع مشتری و پیگیری گروه خدمات مشتریان و درصورت تائید کارشناس فنی مبنی بر بازگرداندن کالا، شما می توانید کالای خود را طبق شرایط ذکر شده در فرآیند بازگشت کالا، بازگردانید.

هنگامی که کالای شما به گروه کارشناسی فنی تحویل داده شود، بررسی صورت گرفته و نتیجه از طرف گروه خدمات مشتریان به شما اعلام می گردد.

در این حالت، با توجه به نوع مشکل کالا، به یکی از سه حالت ذیل به شما پاسخ داده خواهد شد:

۱-درصورتی که خرابی ذاتی باشد، کالای معیوب با کالای سالم جایگزین و برای مشتری ارسال می شود یا درصورت ناموجود بودن، مبلغ کالا به مشتری عودت داده خواهد شد.

۲-درصورتی که خرابی ناشی از استفاده نادرست مشتری باشد، مورد تائید هزارسو نبوده و همان کالا مجدداً برای مشتری ارسال می‌گردد در این صورت کلیه هزینه های جابجایی به عهده مشتری می باشد.

۳-درصورتی که اختلال، ناشی از ایرادهای جزئی و نرم افزاری (قابل رفع با Update و Reset) باشد، کالای شما توسط هزارسو به گارانتی تحویل داده شده و پس از اطمینان از اصلاح و سلامت دستگاه، به شما عودت داده می شود.

خواهشمند است توجه فرمایید که پس از زمان 7 روز، هزارسو هیچ گونه مسئولیتی در قبال کالای خریداری‌شده ندارد و شما می‌توانید شخصاً درخواست خود را از شرکت گارانتی کننده پیگیری نمایید.

توجه : اگر کالا سالم و دقیقاً مطابق سفارش باشد، به هیچ عنوان پس گرفته نمی شود.

من سفارش خود را تحویل گرفتم اما متوجه شده ام از آن رضایت کامل ندارم.آیا می توانم درخواست تعویض کالای خود را داشته باشم؟

خیر. متأسفانه طبق شرایط و ضوابط هزارسو برای تعویض و یا بازپس‌گرفتن کالا به خاطر مشکلاتی که در هنگام تحویل قابل‌مشاهده است و دلایل مشخص بر روی بسته‌بندی کالا، امکان‌پذیر نیست.

خواهش می‌کنیم به این نکته توجه داشته باشید که شما با امضای برگه تحویل کالا، سفارش خود را پذیرفته‌اید و تنها در صورتی که در هنگام استفاده از آن به مشکلی خوردید، می‌توانید از گروه خدمات مشتریان هزارسو کمک بخواهید. در این صورت همکاران ما خوشحال خواهند شد که برای برطرف شدن مشکل شمارا یاری کنند.

شرایط بازپرداخت هزارسو چیست ؟

پس از دریافت کالا توسط گروه حمل‌ونقل هزارسو ،گروه تخصصی فنی دلیل برگشت کالارا بررسی خواهد کرد. اگر مشکل ایجاد شده به دلیل استفاده نادرست کاربر باشد،کالا به شما برگشت داده می شود.

اگر مشکل ایجادشده از دستگاه یا کالای دریافت شده باشد به انتخاب شما یا کالای سالم ارسال خواهد شد و یا طبق تائید گروه تخصصی فنی مبلغ به حساب شما حداکثر ۲۴ تا ۴۸ ساعت آینده در روزهای کاری(شنبه تا چهارشنبه)، برگشت داده خواهد شد.

چه گونه می‌توانم وضعیت کالای برگشتی خود را پیگیری نمایم؟

پس از دریافت کالا در انبار هزارسو گروه خدمات مشتریان طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت نتیجه بررسی را به اطلاع شما خواهند رساند .

آیا هزارسو هزینه حمل کالای بازگشتی را پرداخت می نماید؟

به هر دلیلی که اثبات شود که اشتباه از جانب ما بوده است هزینه ی حمل کالای بازگشتی با خوشحالی به شما بازپرداخت خواهد شد مبنای پرداخت هزینه‌های بازگشتی برچسب الصاقی پست روی جعبه می‌باشد.

کالای بازگشتی کجا باید ارسال شود ؟

مشتریان عزیز شهرستان لطفاً کالای خود را از طریق همان پست ارسالی به آدرس زیر برگشت دهند: تهران،خیابان انقلاب , خیابان بهار جنوبی برج بهار پلاک 520 .

من سفارش خود را کنسل کرده بودم اما سفارش به دست من رسیده است باید چه کنم ؟

اگر به هر دلیلی سفارش کنسل شده از سمت شما دوباره ارسال‌شده است، لطفاً از مأمور پست یا پیک هزارسو تحویل نگرفته و از دریافت امتناع نمایید.

اگر به هر دلیلی در آن زمان تحویل گرفتید، خواهشمندیم شرایط بازگشت کالا را مطالعه فرمایید.