روش های ارسال هزارسو

روش‌های ارسال هزارسو

ارسال پیک

ارسال رایگان تهران (مناطق 22 گانه)

–  فروشگاه اینترنتی هزارسو جهت راحتی خرید مشتریان خود تصمیم به ارسال رایگان محصولات گرفته است.این امکان در مرحله اول فقط برای مشتریان تهران امکان پذیر می باشد.

توجه مهم

– این امکان تنها برای سفارش های بالای 5 میلیون تومان فعال می باشد.

-ارسال رایگان فقط برای سفارش هایی می باشد که به صورت آنلاین  تا ساعت 17 ثبت و پرداخت شده باشند و حمل کالا فردای کاری آن روز(طی 24 ساعت) برای مشتریان انجام می شود.

***محصولات دسته داکت و ترانکینگ شامل سرویس ارسال رایگان نمی باشد.

ارسال اکسپرس تهران

ارسال اکسپرس تهران مخصوص مناطق 22 گانه تهران بوده و شامل کالاهایی است که قابل ارسال توسط پیک موتوری میباشد  و در صورت انتخاب این روش طی سفارش آنلاین هزینه ارسال با توجه به مسیر طی قبض جداگانه توسط پیک موتوری به مشتری اعلام و دریافت می گردد.

ارسال  شهرستان

پست پیشتاز

پست پیشتاز – در صورت انتخاب ارسال پست پیشتاز ،کالا توسط پست پیشتاز  برای شما ارسال خواهد شد و زمان تقریبی تحویل کالا بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد حداکثر تا 2 روز کاری میباشد و مبلغ آن به صورت اتوماتیک به جمع فاکتور اضافه خواهد شد.

delivery-3

پست سفارشی– در صورت انتخاب ارسال پست سفارشی شهرستان ،کالا با هزینه پایین تر نسبت به پست پیشتاز توسط پست سفارشی برای شما ارسال خواهد شد و زمان تقریبی تحویل کالا بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد حداکثر تا 7 روز کاری میباشد و مبلغ آن به صورت اتوماتیک به جمع فاکتور اضافه خواهد شد.

توجه :

در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

http://itemtracking.post.ir

تیپاکس

تیپاکس– در صورت درخواست سریع تر کالا برای شهرستان مشتریان  میتوانید از سرویس تیپاکس استفاده نمایید که هزینه ارسال به صورت پس کرایه و پس از تحویال کالا خواهد بود .

delivery-6

باربری– ، مشتریان  در صورت انتخاب این گزینه میتوانند نام باربری دلخواه خود را در توضیحات سفارش قید کنند تا کالا به این شکل ارسال شود و به صورت اتوماتیک مبلغ 10000 تومان هزینه ارسال تا باربری محاسبه میگردد.

ما در فروشگاه هزارسو میدانیم دریافت سریع کالا برای مشتریانمان مهم است ، بنا بر این تمام تلاشمان را برای پردازش و تحویل سریع و همراه با اطمینان محصول را برای شما به کار می بندیم.