پچ کورد فیبر نوری SC-SC سینگل مود نگزنس

پچ کورد فیبر نوری SC-SC سینگل مود نگزنس

57,000 تومان

برند:
پاک کردن

توضیحات

پچ کورد فیبر نوری نگزنس سینگل مود

پچ کورد فیبر نوری سینگل مود SC-SC نگزنس ،  ر زیرساخت های فیبر نوری برای برقراری اتصال میان تجهیزات استفاده می شود. پچ کوردها دارای کانکتورهای متنوعی از جمله LC، FC، SC، ST، MU ، MTRJ و E2000 و … هستند.

این پچ کورد  که توسط برند مطرح نگزنس تولید شده از نوع کانکتورهای SC است. از این کانکتورها به طور عمده در زیرساخت های فیبر نوری و مخابرات استفاده می شود. علت استفاده این پچ کوردها، عمر مفید ۱۰۰۰ چرخه اتصال، هزینه پایین، سهولت استفاده و دوام بالای این کانکتور است

دسته بندی پچ کوردها بر اساس نوع کابل و نوع کور (هسته) انجام می شود. بر اساس تعداد هسته، کابل پچ کورد در ۲ نوع Simplex و Duplex موجود هستند.

کابل فیبر نوری سازگار با این پچ کورد از نوع Single Mode است. رنگ این پچ کورد نیز نشان دهنده نوع پچ کورد می باشد. سایز هسته این نوع کابل های برابر ۹/۱۲۵µm می باشد. پچ کورد فیبر نوری سینگل مود SC-SC نگزنس N123.4CCY1 1M دارای کیفیت ساخت بالا می باشد و قیمت آن مقرون به صرفه است.

اطلاعات بیشتر

وزن نامعلوم
شرکت سازنده

طول کابل

50 متر, 60 متر, 1متر, 2متر, 3متر, 5متر, 10متر, 15متر, 20متر, 30 متر, 35 متر

نوع کانکتور فیبر

SC-SC, داپلکس

استاندارد کابل فیبر

نوع فیبر

سینگل مود

نوع تجهیزات فیبر نوری

پچ کورد فیبر نوری

2 دیدگاه برای پچ کورد فیبر نوری SC-SC سینگل مود نگزنس

  1. 5 از 5

    ensie.bayat68

    کیفیت خیلی خوبی داره این پچ کورد

  2. 5 از 5

    shabake.atiesaz20

    با این که اخر وقت سفارش گذاشتم ولی هزارسو همون روز برای پروژه پچ کورد های فیبر مارو رسوند
    کیفیت خوب
    قیمت مناسب


دیدگاه خود را بنویسید

شاید شما این را نیز دوست داشته باشید…

جدید ترین محصولات

فروش ویژه هزارسو

شما این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید: