ماژول فیبر سیسکو مدل GLC-SX-MM

ماژول فیبر سیسکو مدل GLC-SX-MM

365,000 تومان

فروشنده :
هزارسو

توضیحات

مشخصات و اطلاعات Module GLC-SX-MM

ماژول سیسکو مدل GLC-SX-MM تولید شده توسط شرکت سیسکو می‌باشد. امروزه از فیبرنوری جهت انتقال سیگنا‌ل‌ها استفاده می‌شود که به دلیل افزایش استفاده از این روش، کاربرد این ماژول نیز به همان نسبت افزایش پیدا کرده است. ماژول‌ها در دستگاه‌هایی مانند سوئیچ و روتر به منظور انتقال و دریافت سیگنال مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ویژگی‌های ماژول سیسکو مدل GLC-SX-MM :

نوع ماژول SFP
طراحی 1000Base-LX
تکنولوژی اتصال wired
رابطه‌ها Dual-LC simplex Optical Connector
استانداردها IEEE 802.3z – IEEE 802.3ah
سرعت 1.25Gbps
امکانات پشتیبانی از فیبرهای نوری مالتی مود (MMF) با قطر تار 50 و 62.5 میکرومتر

ماژول‌های SFP :

در واقع ماژول‌های SFP بیشترین نقش را در شبکه‌های زیرساخت ایفا می‌کنند. نکته‌ای که در هنگام نصب و تعویض این ماژول‌ها باید به آن توجه کرد این است که باید دستگاه مجدد راه اندازی شود تا بتوانیم از ماژول استفاده کنیم. در صورتی که شبکه‌های بسیار حساس دارید و امکان راه اندازی مجدد دستگاه ها ( DOWN TIME) برای شما وجود ندارد می‌توانید از ماژول‌های HOT PLUG که به XFP معروف هستند و برای نصب و جابه‌جایی نیازی به راه اندازی مجدد دستگاه ندارند، استفاده نمایید.

توضیحات تکمیلی

وزن200 g
شرکت سازنده

1 دیدگاه برای ماژول فیبر سیسکو مدل GLC-SX-MM

  1. امتیاز 5 از 5

    abtin.hoseini64

    تو ماژول های مالتی مود بازار مورد مشابه نداره.
    خرابی هم خیلی کم دارن


دیدگاه خود را بنویسید

شما شاید این را هم دوست داشته باشید

شما این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید: