پچ کورد فیبرنوری SC-LC سینگل مود نگزنس

پچ کورد فیبرنوری SC-LC سینگل مود نگزنس

53,000 تومان

  • پچ کورد فیبر نوری نگزنس سینگل مد داپلکس
  • سایز کابل : 1 متر ، 2 متر ، 3 متر ، 5 متر ، 10 متر ، 25 متر
  • نوع کانکتور : SC-LC
برند:
پاک کردن

توضیحات

پچ کورد فیبرنوری SC-LC سینگل مود نگزنس

پچ کورد فیبر نوری به طور معمول به منظور ایجاد ارتباط بین دستگاه های اکتیو شبکه و انتهای سربندی شده کابل های فیبرنوری مورد استفاده قرار می گیرند.

در این خصوص بسته به نوع آداپتور های محل سربندی کابل و نوع کانکتور ورودی دستگاه اکتیو پچ کورد ها نیز با کانکتور مورد نظر تولید می گردند.

بر این اساس انواع پچ کوردهای فیبرنوری مالتی مود و سینگل مود با کانکتورهای LC, SC, FC, ST, E-2000, MTRJ و غیره که بسته به نوع پلیش کانکتور ها APC و PC ، در نوع مالتی مود مانند دسته بندی کابل ها انواع OM1, OM2, OM3, OM4 که تفاوت در سرعت انتقال و حجم اطلاعات دارند تقسیم نمود.

پچ کورد فیبر نوری sc-lc در انواع سینگل مد SM ( single mode ) و مولتی مد MM (multiMode) سیمپلکس (simplex) و داپلکس (duplex)

یکی از پرکاربرد ترین کانکتورهای فیبر نوری SC ، راحتی استفاده قیمت مناسب آن را به یکی از پرکاربرد ترین کانکتور های فیبرنوری تبدیل کرده است سازگاری با انواع استاندارد های IEC, TIA/EIA, NTT and JIS  و ساختار مشتکی کانکتور فیبر نوری SC  از ویژگیهای این کانکتور است

نوع تار فیبر نوری پچ کورد فیبرنوری SC LC می تواند سینگل مد و یا مولتی مد باشد  که به اصلاح SM(single mode)   یا MM(multiMode)  نوشته میشود و در هنگام سفارش پچ کورد فیبرنوری SC LC  باید نوع تار عنوان شود البته کابل های نوع NZ  g655 نیز وجود دارند که قابل سفارش هستند .

کابل SM سینگل مد یا 9/125 و با کد G652 , G657a می باشند و یا OS1/OS2  کابل های مولتی مد MM که با استاندارد های 50/125 و 62.5/125  می باشند و در انواع (OM1 ,OM2,OM3,OM4) میباشند .

برای خرید و مشاوره با همکاران ما در تماس باشید ، یکی از اهداف مجموعه ما راهنمایی شما عزیزان برای خرید بهتر است .

اطلاعات بیشتر

وزن 250 g
شرکت سازنده

نوع کانکتور فیبر

SC-LC, داپلکس

نوع فیبر

سینگل مود

طول کابل

60 متر, 100 متر, 1متر, 2متر, 3متر, 5متر, 10متر, 15متر, 25 متر

استاندارد کابل فیبر

نوع تجهیزات فیبر نوری

پچ کورد فیبر نوری

2 دیدگاه برای پچ کورد فیبرنوری SC-LC سینگل مود نگزنس

  1. 5 از 5

    shabake.atiesaz20

    کیفیت عالی
    تحویل به موقع

  2. 5 از 5

    meysam.habibipour

    در ابعاد مختلفت از هزارسو خرید میکنم و همیشه راضی بودم


دیدگاه خود را بنویسید

شاید شما این را نیز دوست داشته باشید…

جدید ترین محصولات

فروش ویژه هزارسو

شما این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید: