ترانسیور +10GBASE-LRM SFP دی-لینک DEM-435XT

ترانسیور +10GBASE-LRM SFP دی-لینک DEM-435XT

ترانسیور +10GBASE-LRM SFP (بدون DDM)
  • 36 ماه گارانتی شرکت ایزی
موجودی کالا: در انبار موجود نمی باشد برند:
  • توضیحات تکمیلی
  • نظرات (0)
  • اطلاعات فروشنده
  • ارسال
  • محصولات بیشتر

توضیحات تکمیلی

وزن500 g
پورت ها

LRM SFP+

نوع SFP

مالتی_مود

ماکزیمم مسافت کابل

220m

استاندارد

IEEE-802.3ae
IEEE-8023aq
10GBASE-LRM

سرعت تبادل داده

10Gbps

نوع کانکتور فیبر

Duplex LC connector

RoHS Compliant

دارد

طول موج

1310nm

توان خروجی نور

TX:0.5dBm
RX:-6.5dBm

میزان حساسیت

Compliant

Power Budget

7dB

Hot Pluggable

دارد

منبع تغذیه

3.3V

MTBF

3590000

Operating Temperature

0to70C

Storage Temperature

-40 to 85 C

Operating Humidity

5 to 85%

Storage Humidity

5 to 95%

ابعاد

( W x D x H ) 14.8×56.5×11.85mm

گواهینامه ها

CE
FCC
VCCI
UL
TUL
CDR

وزن

18.5g

گارانتی

گارانتی 3 ساله ایزی

نوع تجهیزات فیبر نوری

ماژول فیبر نوری

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.


اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ترانسیور +10GBASE-LRM SFP دی-لینک DEM-435XT”

اطلاعات فروشنده

شما این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید: