ترانسیور Single Mode فیبر ۱ پورت LX SFP دی-لینک DEM-310GT

ترانسیور Single Mode فیبر ۱ پورت LX SFP دی-لینک DEM-310GT

680,000 تومان

ترانسیور Single Mode فیبر 1 پورت LX SFP (برد 10km با پشتیبانی از Power 3.3v)
  • 36 ماه گارانتی

اطلاعات بیشتر

وزن 500 g
پورت ها

1000BASE-LX port

نوع SFP

مینی_جیبیک

ماکزیمم مسافت کابل

10km

استاندارد

IEEE-802.3z

سرعت تبادل داده

1Gbps

نوع کانکتور فیبر

Duplex LC

طول موج

1310nm

توان خروجی نور

9um

Power Budget

10.5dB

Hot Pluggable

دارد

منبع تغذیه

3.3V

Operating Temperature

0 to 50 C

Storage Temperature

-25 to 55 C

Operating Humidity

5% to 95% non-condensing

Storage Humidity

5%to95% non-condensing

گواهینامه ها

IEEE 802.3z

سایر توضیحات

ترانسیور Single Mode فیبر 1 پورت LX SFP (برد 10km با پشتیبانی از Power 3.3v)

گارانتی

گارانتی 3 ساله ایزی

نوع تجهیزات فیبر نوری

ماژول فیبر نوری

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.


اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ترانسیور Single Mode فیبر ۱ پورت LX SFP دی-لینک DEM-310GT”

جدید ترین محصولات

فروش ویژه هزارسو

شما این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید: