ترانسیور Multi Mode فیبر دی-لینک DEM-312GT2

ترانسیور Multi Mode فیبر دی-لینک DEM-312GT2

ترانسیور Multi Mode فیبر 1 پورت LX SFP
  • 36 ماه گارانتی شرکت ایزی

توضیحات تکمیلی

وزن500 g
پورت ها

LX SFP

نوع SFP

مالتی_مود

ماکزیمم مسافت کابل

2km

استاندارد

Compliant

سرعت تبادل داده

1Gbps

نوع کانکتور فیبر

Duplex LC Connector

Hot Pluggable

دارد

منبع تغذیه

3.3V

Operating Temperature

0 -70C

Storage Temperature

-40to85C

Operating Humidity

10%to 85%

ابعاد

( W x D x H ) 1.19×0.47×2.25in

گواهینامه ها

Class 1 Laser:EN 60825-1
FDA21 : 1040.10& 1040.11

گارانتی

گارانتی 3 ساله ایزی

نوع تجهیزات فیبر نوری

ماژول فیبر نوری

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.


اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ترانسیور Multi Mode فیبر دی-لینک DEM-312GT2”

شما این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید: