ترانسیور Multi Mode فیبر دی-لینک DEM-312GT2

ترانسیور Multi Mode فیبر دی-لینک DEM-312GT2

ترانسیور Multi Mode فیبر 1 پورت LX SFP
  • 36 ماه گارانتی
موجودی کالا: در انبار موجود نمی باشد برند:

اطلاعات بیشتر

وزن 500 g
پورت ها

LX SFP

نوع SFP

مالتی_مود

ماکزیمم مسافت کابل

2km

استاندارد

Compliant

سرعت تبادل داده

1Gbps

نوع کانکتور فیبر

Duplex LC Connector

Hot Pluggable

دارد

منبع تغذیه

3.3V

Operating Temperature

0 -70C

Storage Temperature

-40to85C

Operating Humidity

10%to 85%

ابعاد

( W x D x H ) 1.19×0.47×2.25in

گواهینامه ها

Class 1 Laser:EN 60825-1
FDA21 : 1040.10& 1040.11

گارانتی

گارانتی 3 ساله ایزی

نوع تجهیزات فیبر نوری

ماژول فیبر نوری

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.


اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ترانسیور Multi Mode فیبر دی-لینک DEM-312GT2”

جدید ترین محصولات

فروش ویژه هزارسو

شما این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید: